Misky jako skořápkyMisky jako skořápkyMisky jako skořápkyMisky jako skořápkyMisky jako skořápkyMisky jako skořápkyMisky jako skořápkyMisky jako skořápkyMisky jako skořápkyMisky jako skořápkyMisky jako skořápkyMisky jako skořápkyMisky jako skořápkyMisky jako skořápky
ZOOM
Fotky
foto: Misky jako skořápkyfoto: Misky jako skořápkyfoto: Misky jako skořápkyfoto: Misky jako skořápkyfoto: Misky jako skořápkyfoto: Misky jako skořápkyfoto: Misky jako skořápkyfoto: Misky jako skořápkyfoto: Misky jako skořápkyfoto: Misky jako skořápkyfoto: Misky jako skořápkyfoto: Misky jako skořápkyfoto: Misky jako skořápkyfoto: Misky jako skořápky

Misky jako skořápky

Kubínová

Tyto mističky podobné křehkým vaječným skořápkám jsou krásné klenoty, které ozvláštní každou Vaši svačinu. Tato jemná, jedinečná a ručně vyráběná keramika se u Vás doma bude vyjímat!


Množství
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení23 USD
skladem (4 ks)
Přehled
  • Výška: 4 cm
  • Šířka: 6 cm
  • Hloubka: 10 cm
  • Váha: 0 kg
  • Výrobce: Kubínová

Země zapomnění

Jako by byly objeveny na tajemném archeologickém nalezišti. Tyto jemné malé misky jsou velmi originální a příjemné na pohled. Mají drsný popraskaný exteriér a hladký, pestrobarevný, glazovaný interiér. Tam, kde se obě varianty výroby setkávají na okraji misky, se vytváří nerovný okraj, který dává každé skořápce její nadpozemský vzhled.

Jsou k dispozici v řadě barev. Při objednání si můžete vybrat jakou barevnou variantu preferujete. Vezměte prosím na vědomí, že naše keramika je ručně vyráběná, takže barvy a tvary se mohou trochu lišit od zobrazených fotografií. Není vhodné do myčky nádobí, čistěte jemně, vlhkým hadříkem.

Související produkty