Keramická socha MandarínKeramická socha MandarínKeramická socha MandarínKeramická socha MandarínKeramická socha MandarínKeramická socha MandarínKeramická socha Mandarín
ZOOM
Fotky
foto: Keramická socha Mandarínfoto: Keramická socha Mandarínfoto: Keramická socha Mandarínfoto: Keramická socha Mandarínfoto: Keramická socha Mandarínfoto: Keramická socha Mandarínfoto: Keramická socha Mandarín

Keramická socha Mandarín

Kubínová

Tato nádherně vytvarovaná keramická postava Vám vyrazí dech, je výraznou dekorací v jakémkoli prostoru. Jeho jemné ruce ukazují, že je hluboce zamyšlen. Zajímalo by nás, nad čím uvažuje .... Možná přemýšlí o svém novém domově :) Jsme si jisti, že si tohoto tajemného východního kouzelníka zamilujete.


Množství
1 239 USDzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení172 USD
skladem (1 ks)
Přehled
  • Výška: 38 cm
  • Šířka: 45 cm
  • Hloubka: 27 cm
  • Váha: 6 kg
  • Výrobce: Kubínová

Odvážně krásný

Ve svém tradičním oděvu upoutá pozornost všech Vašich hostů jako krásná dekorace v jakékoli místnosti. Vyzařuje pocit klidu a míru a uklidní Vás svou přítomností. Bohaté záhyby rukávů a stříbrná nebo červená glazura dodávají této postavě královský vzhled. Tato jedinečná figura je opravdu mistrovské dílo.

V pokladně můžete v poznámkách upřesnit Vaši preferenci - červený nebo bílý Mandarín.

 

Vezměte prosím na vědomí, že každý kus je vyroben ručně a nelze jej opakovat, jsme však schopni Vám poskytnout postavu v podobném stylu, který zde vidíte.

Související produkty