Barevná keramická miskaBarevná keramická miskaBarevná keramická miskaBarevná keramická miskaBarevná keramická miskaBarevná keramická miskaBarevná keramická miskaBarevná keramická miskaBarevná keramická miskaBarevná keramická miskaBarevná keramická miskaBarevná keramická miskaBarevná keramická miskaBarevná keramická miska
ZOOM
Fotky
foto: Barevná keramická miskafoto: Barevná keramická miskafoto: Barevná keramická miskafoto: Barevná keramická miskafoto: Barevná keramická miskafoto: Barevná keramická miskafoto: Barevná keramická miskafoto: Barevná keramická miskafoto: Barevná keramická miskafoto: Barevná keramická miskafoto: Barevná keramická miskafoto: Barevná keramická miskafoto: Barevná keramická miskafoto: Barevná keramická miska

Barevná keramická miska

Kubínová

Křehké misky, které září jako drahokamy, jsou ideální pro stylové svačení nebo jako samostatná dekorace!


Množství
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení23 USD
skladem (5+ ks)
Přehled
  • Výška: 5 cm
  • Šířka: 11 cm
  • Hloubka: 11 cm
  • Váha: 0 kg
  • Výrobce: Kubínová

Stylová svačina!

Pozoruhodná aplikace glazury odhaluje strukturu keramiky pod ní, což misce dává jedinečný povrch. Jako by byly objeveny v nějakém starobylém paláci, tyto kouzelné krásky jsou opravdu podivuhodné a my si jsme jisti, že jedna Vám nebude stačit. K dispozici jsou v řadě barevných kombinací vnějšku a vnitřku misky, které si můžete vybrat při objednávání. Unikátní Curiomat styl pro každodenní život.

Vezměte prosím na vědomí, že veškerá keramika v této řadě je ručně vyráběná a barvy a glazury se mohou trochu lišit od výše uvedených fotografií. Není vhodné do myčky nádobí, čistěte vlhkým hadříkem.

Nenechte si ujít nové provedení misek. Zvenku černě metalické a uvnitř barevné - perleťové, žluté, rudě červené a tyrkysové. Fotografie přidáme již brzy.

Související produkty