Keramická sova se starožitným stojanemKeramická sova se starožitným stojanemKeramická sova se starožitným stojanemKeramická sova se starožitným stojanem
ZOOM
Fotky
foto: Keramická sova se starožitným stojanemfoto: Keramická sova se starožitným stojanemfoto: Keramická sova se starožitným stojanemfoto: Keramická sova se starožitným stojanem

Keramická sova se starožitným stojanem

Panov

Jsme nadšeni, že Vám můžeme představit sovu - naši nejnovější ručně vyráběnou keramickou sochu. Byla vytvořena zde v Praze a jistě dodá krásu a nádech tajemna každému prostoru. Moudrý a elegantní pták, který se u nás jistě dlouho nezdrží. Tak ho chyť, dokud můžeš.


Množství
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení172 USD
Předobjednat (40 dní)
Novinka
Přehled
  • Výška: 45 cm
  • Šířka: 13 cm
  • Hloubka: 14 cm
  • Váha: 2 kg
  • Výrobce: Panov

Noční dobrodruh

Tato pohledná sova hrdě sedí na recyklovaném starožitném stojanu vytvořeném ze starého stojanu na svíčky. Křivky a tlumené tóny ji dodávají na majestátnosti. Podívejte se, jak na Vás její zelené oči zvědavě zírají. Jsme velmi hrdí, že ji můžeme přidat do našeho již tak kouzelného sortimentu. Ale neváhejte s nákupem příliš dlouho, jde o jediný originál a nelze jej opakovat. Slouží jako perfektní dárek pro milovanou osobu nebo pro přidání kuriózního potěšení do Vašeho domova. Moudrá slova, určitě budete souhlasit :)

Vezměte prosím na vědomí, že tato socha nemůže být přesně replikována. Má však další členy rodiny a my jsme si jisti, že si je také zamilujete.

Související produkty