Keramický kůň s mosazným starožitným ohonemKeramický kůň s mosazným starožitným ohonemKeramický kůň s mosazným starožitným ohonemKeramický kůň s mosazným starožitným ohonemKeramický kůň s mosazným starožitným ohonemKeramický kůň s mosazným starožitným ohonemKeramický kůň s mosazným starožitným ohonemKeramický kůň s mosazným starožitným ohonemKeramický kůň s mosazným starožitným ohonemKeramický kůň s mosazným starožitným ohonem
ZOOM
Fotky
foto: Keramický kůň s mosazným starožitným ohonemfoto: Keramický kůň s mosazným starožitným ohonemfoto: Keramický kůň s mosazným starožitným ohonemfoto: Keramický kůň s mosazným starožitným ohonemfoto: Keramický kůň s mosazným starožitným ohonemfoto: Keramický kůň s mosazným starožitným ohonemfoto: Keramický kůň s mosazným starožitným ohonemfoto: Keramický kůň s mosazným starožitným ohonemfoto: Keramický kůň s mosazným starožitným ohonemfoto: Keramický kůň s mosazným starožitným ohonem

Keramický kůň s mosazným starožitným ohonem

Panov

Keramický kůň a zároveň svícen. Skvěle tvarovaná, s úžasnými starožitnými mosaznými detaily, tato kráska je připravena ozdobit jakýkoli prostor svou přítomností. Nenechte ji utéct. Zkroťte ji a bude Vaším nejlepším přítelem.


Množství
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení172 USD
skladem (1 ks)
Video
Přehled
  • Výška: 38 cm
  • Šířka: 10 cm
  • Hloubka: 40 cm
  • Váha: 1 kg
  • Výrobce: Panov

Darovaný kůň bez chyby!

Originální, kvalitní kus, ruční malba s dominantními liniemi a barvami vytváří mystické, uklidňující a mírumilovné stvoření. Její rysy jsou přesné a pod jejím pohledem roztajete. Okouzlující detail jejího ocasu jí dodává nádech jako z jiného světa, který dokonale doplňuje její vzhled. Její stojan je starožitný železný podstavec a byl ručně vyroben tak, aby přesně seděl k této krásce. Dodatečný dotek svitu svíčky sochu proměňuje a ta v noci ožívá a dodává Vašemu domovu teplé světlo a pocit klidu.

Vezměte prosím na vědomí, že každý kůň je originálním uměleckým dílem a od výše uvedených obrázků se může mírně lišit. Například barvy se mohou lišit a mosazný ocas může mít různé tvary, protože každý z nich je starožitný.

Související produkty