WildArt - Keramická socha Siamští strážciWildArt - Keramická socha Siamští strážciWildArt - Keramická socha Siamští strážciWildArt - Keramická socha Siamští strážciWildArt - Keramická socha Siamští strážci
ZOOM
Fotky
foto: WildArt - Keramická socha Siamští strážcifoto: WildArt - Keramická socha Siamští strážcifoto: WildArt - Keramická socha Siamští strážcifoto: WildArt - Keramická socha Siamští strážcifoto: WildArt - Keramická socha Siamští strážci

WildArt - Keramická socha Siamští strážci

Andrej Frič

Dvojitá ochrana od tohoto siamského páru! Ručně vyráběné originální umění, všichni v Curiomat jsme nadšení, že vám tuto sošku můžeme nabídnout. Skvělý dárek, prostě víme, že si je zamilujete. Chrání vás a v tomto případě dvojnásobnou silou, protože je to pár.


Množství
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení25 USD
Předobjednat (30 dní)
Novinka
Přehled
  • Výška: 24 cm
  • Šířka: 14 cm
  • Hloubka: 11 cm
  • Váha: 1 kg
  • Výrobce: Andrej Frič

Drahocenná láska

Tito dva strážci jsou k sobě připoutáni jako siamská dvojčata a drží v ruce zářící žlutý kámen. Odtud získávají svou moc a pečují o ty, kteří si je osvojí. Přímo z fantazie našeho úžasného umělce Andreje. Jsme moc rádi, že jsme ho objevili a přidali jeho řemeslné umění do našeho světa. Přemýšlení mimo zaběhnuté koleje je náš způsob a tato soška rozhodně vytváří pocit magie a tajemství. Perfektní jako dárek pro vás nebo vašeho partnera, je to dílo, které volá po lásce, ať už jde kamkoli!

Vezměte prosím na vědomí, že veškerá keramika je vyráběna ručně, takže barvy a styl se mohou lišit od zobrazených fotografií.

Související produkty