Keramický talíř se zvířetem - plochýKeramický talíř se zvířetem - plochýKeramický talíř se zvířetem - plochýKeramický talíř se zvířetem - plochýKeramický talíř se zvířetem - plochý
ZOOM
Fotky
foto: Keramický talíř se zvířetem - plochýfoto: Keramický talíř se zvířetem - plochýfoto: Keramický talíř se zvířetem - plochýfoto: Keramický talíř se zvířetem - plochýfoto: Keramický talíř se zvířetem - plochý

Keramický talíř se zvířetem - plochý

Karolína Bathory

Jsme nadšeni, že můžeme rozšířit náš krásný ručně vyráběný keramický sortiment od Karolíny. Tyto talíře zdobí zvěřinec úžasných tvorů, které jistě dodají každé večeři svéráznou zábavu. Naše nabídka zvířat se pokaždé liší, takže si pořiďte ten s vaším oblíbeným kuriózním zvířetem na povrchu, dokud můžete!


Množství
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení25 USD
skladem (3 ks)
Novinka
Přehled
  • Výrobce: Karolína Bathory

Kouzlo zvířat

Víme, že se do těchto rozkošných talířů zamilujete. Všimněte si detailů u jednotlivých zvířat. Šibalská ospalá liška, vznášející se velryba a lachtan volající svého partnera. Všechny jsou přivedeny k životu s úžasnou zručností, takže se určitě stanou předmětem konverzace ve vašem domě. :) Glazura je schválena pro použití s potravinami - jak kouzelné by bylo podávat pokrm na talíři s těmito zvědavými tvory. Talíře jsou vyroben s vášní pro keramické umění a jeho barevnost umocňuje pocit zachycení okamžiku v divočině. Podívejte se na další z této řady originálních bytových dekorací.

Upozorňujeme, že veškerá keramika je vyráběna ručně, a proto se může barevně a stylově lišit od vyobrazených fotografií.

Související produkty