Osamělá srdce - LucieOsamělá srdce - LucieOsamělá srdce - LucieOsamělá srdce - LucieOsamělá srdce - LucieOsamělá srdce - LucieOsamělá srdce - LucieOsamělá srdce - LucieOsamělá srdce - LucieOsamělá srdce - LucieOsamělá srdce - LucieOsamělá srdce - Lucie
ZOOM
Fotky
foto: Osamělá srdce - Luciefoto: Osamělá srdce - Luciefoto: Osamělá srdce - Luciefoto: Osamělá srdce - Luciefoto: Osamělá srdce - Luciefoto: Osamělá srdce - Luciefoto: Osamělá srdce - Luciefoto: Osamělá srdce - Luciefoto: Osamělá srdce - Luciefoto: Osamělá srdce - Luciefoto: Osamělá srdce - Luciefoto: Osamělá srdce - Lucie

Osamělá srdce - Lucie

Růžička

Láska je poselství! Představujeme Vám novinku v naší nabídce dřevěných talismanů. Seznamte se s Lucií, ručně vyřezávanou s tajným místem na vzkaz pro Vaši milovanou osobu. Perfektní řešení pro spravení zlomených srdcí nebo zahájení nového milostného příběhu. Jsme zamilovaní do této malé krásky a Vás určitě také chytí za srdce. :)


Množství
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení23 USD
skladem (1 ks)
Video
Přehled
  • Výška: 13 cm
  • Šířka: 8 cm
  • Hloubka: 8 cm
  • Váha: 0 kg
  • Výrobce: Růžička

Jak spravit zlomené srdce?

Krásně originální, tato roztomilá malá dáma je novým přírůstkem do naší řady talismanů. Nejen, že spraví Vaše zlomené srdce a vnese vášeň do Vašeho života, má také tajné místo, kam můžete vložit milostnou zprávu nebo schovat tajemství. Je ručně malovaná, povšimněte si její roztomilé čelenky a detailních vlasů. Dokonale sladěná s postavou zamilovaného Luciuse, můžete je spárovat dohromady a zahájit svou sbírku.

Vezměte prosím na vědomí, že všechny talismany jsou vyráběny ručně, takže barvy a styly se mohou lišit od zobrazených fotografií.

Související produkty