Keramická dóza s víkem z recyklovaného sklaKeramická dóza s víkem z recyklovaného sklaKeramická dóza s víkem z recyklovaného sklaKeramická dóza s víkem z recyklovaného sklaKeramická dóza s víkem z recyklovaného sklaKeramická dóza s víkem z recyklovaného sklaKeramická dóza s víkem z recyklovaného sklaKeramická dóza s víkem z recyklovaného skla
ZOOM
Fotky
foto: Keramická dóza s víkem z recyklovaného sklafoto: Keramická dóza s víkem z recyklovaného sklafoto: Keramická dóza s víkem z recyklovaného sklafoto: Keramická dóza s víkem z recyklovaného sklafoto: Keramická dóza s víkem z recyklovaného sklafoto: Keramická dóza s víkem z recyklovaného sklafoto: Keramická dóza s víkem z recyklovaného sklafoto: Keramická dóza s víkem z recyklovaného skla

Keramická dóza s víkem z recyklovaného skla

Kubínová

Ručně vyrobená keramická lastura byla vyplavena na pobřeží Curiomatu. S víkem z recyklovaného skla přináší tento krásný kousek do Vašeho světa oceán.


Cena doručení do USA.změnit zemi doručení520 CZK
Tento produkt je jedinečný, pokud není skladem, kontaktujte nás a my Vám můžeme sdělit zda máme k dispozici další umělecké kousky v podobném stylu.
Novinka
Přehled
  • Výška: 25 cm
  • Šířka: 17 cm
  • Hloubka: 14 cm
  • Váha: 1 kg
  • Výrobce: Kubínová

Dědictví prodavače mušlí

Hrubá struktura a plochy s různými texturami v tlumených tónech zdobí toto úžasné umělecké dílo. Nechte se unášet proudem života. Skleněné víko pochází z břehů řeky Temže v Londýně kde Andrea ráda loví naplavené dřevo a další zajímavé kousky s příběhem. Dóza neslouží jen jako dekorace, můžete v ní uchovávat vzácné předměty nebo v ní ukrývat mušle, které nasbíráte na svých cestách. Ideální jako dárek pro někoho výjimečného nebo jednoduše pro přidání trochu magie a tajemství do Vašeho domova. Jsme si jisti, že Vás náš nejnovější přírůstek do naší kolekce kreativní keramiky uchvátí stejně jako nás.

Upozorňujeme, že se jedná o jedinečné umělecké dílo a nelze jej napodobit. Jsme si však jisti, že Vám můžeme nabídnout jiný kus v podobném stylu. Neváhejte se nás tedy zeptat.

Související produkty