Dekorativní keramická dózaDekorativní keramická dózaDekorativní keramická dózaDekorativní keramická dózaDekorativní keramická dózaDekorativní keramická dózaDekorativní keramická dóza
ZOOM
Fotky
foto: Dekorativní keramická dózafoto: Dekorativní keramická dózafoto: Dekorativní keramická dózafoto: Dekorativní keramická dózafoto: Dekorativní keramická dózafoto: Dekorativní keramická dózafoto: Dekorativní keramická dóza

Dekorativní keramická dóza

Kubínová

Elegantní keramická dóza s víkem, nožičkami a neobyčejným tvarem, který dodává této dekorativní kuriozitě kouzlo. Jaká úžasná tajemství zde můžete uchovávat. Je to jen na Vás....... Kupte si již dnes tento magický kousek a začněte své Curiomat dobrodružství!


Cena doručení do USA.změnit zemi doručení3 600 CZK
Tento výrobek je jedinečným kusem a nelze jej opakovat.
Přehled
  • Výška: 23 cm
  • Šířka: 19 cm
  • Hloubka: 12 cm
  • Váha: 2 kg
  • Výrobce: Kubínová

Keramická slavnost

Toto krásné umělecké dílo bylo vytvořeno kombinací surové keramiky a uměleckého vzoru, vypadá skvěle na jakémkoli povrchu a bude zcela jistě centrálním prvkem ve Vašem domově. Nezapomeňte se podívat na další dózy v této kolekci. Šperky, suvenýry nebo cokoli, co se Vám líbí, mohou naplnit tento unikátní box.

Vezměte prosím na vědomí, že všechny dózy jsou vyrobeny ručně, takže styly a barvy nelze opakovat. Což z ní dělá jedinečnou dekorativní kuriozitu právě pro Vás.

Související produkty