Barevné kulaté talířeBarevné kulaté talířeBarevné kulaté talířeBarevné kulaté talířeBarevné kulaté talířeBarevné kulaté talířeBarevné kulaté talířeBarevné kulaté talířeBarevné kulaté talíře
ZOOM
Fotky
foto: Barevné kulaté talířefoto: Barevné kulaté talířefoto: Barevné kulaté talířefoto: Barevné kulaté talířefoto: Barevné kulaté talířefoto: Barevné kulaté talířefoto: Barevné kulaté talířefoto: Barevné kulaté talířefoto: Barevné kulaté talíře

Barevné kulaté talíře

Kubínová

Tyto malé, ručně vyrobené talíře jsou kombinací surové keramiky a barevné glazury, ideální pro stylové servírování občerstvení. Přineste na svůj stůl trochu Curiomat stylu :)


Množství
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení520 CZK
skladem (5+ ks)
Přehled
  • Výška: 3 cm
  • Šířka: 19 cm
  • Hloubka: 19 cm
  • Váha: 1 kg
  • Výrobce: Kubínová

Obložený krásou!

Řada malých, ručně vyráběných talířů, skvělých na svačinu nebo jako krásná barevná dekorace do poličky. Perfektní jako dárek do nového domova! Krásně vizuálně doplní Vaše lahodné pokrmy. Tato řada je velmi oblíbená u milovníků sushi. Vyberte si barvu, která Vám nejlépe vyhovuje a nechte si pochutnat!

Vezměte prosím na vědomí, že tato keramika není vhodná do myčky nebo mikrovlnné trouby. Na očištění použijte jemný prostředek a otřete hadříkem. Všechny talíře jsou ručně vyráběné, takže barevné odstíny a velikost se mohou trochu lišit od zobrazených fotografií.

Související produkty