Keramická váza Otevřená mysl - velkáKeramická váza Otevřená mysl - velkáKeramická váza Otevřená mysl - velkáKeramická váza Otevřená mysl - velkáKeramická váza Otevřená mysl - velká
ZOOM
Fotky
foto: Keramická váza Otevřená mysl - velkáfoto: Keramická váza Otevřená mysl - velkáfoto: Keramická váza Otevřená mysl - velkáfoto: Keramická váza Otevřená mysl - velkáfoto: Keramická váza Otevřená mysl - velká

Keramická váza Otevřená mysl - velká

Kubínová

Máte otevřenou mysl? Tato keramická váza přidá styl a jedinečnost do Vašeho domova. Zde zobrazená s krásnou kyticí, tato kráska funguje dobře jako váza, ale stejně tak jako dekorace. Její jemný pohled odráží štědrost přírody. Jsme nadšeni, že Vám můžeme představit tento úžasný kousek a jsme si jisti, že Vás chytí za srdce.


Cena doručení do USA.změnit zemi doručení3 600 CZK
Tato položka je jednorázový jedinečný kousek, a proto se další kusy budou lišit stylem i barvou. O aktuální dostupnosti Vás budeme informovat na vyžádání.
Přehled
  • Výška: 38 cm
  • Šířka: 26 cm
  • Hloubka: 13 cm
  • Váha: 5 kg
  • Výrobce: Kubínová

Zvědavá mysl

Nádherné umělecké dílo. Tato krásná dívka je kombinací glazované a surové techniky, zobrazuje otevřenou mysl, která přímo prosí o jemný květinový doplněk. Barva, rysy postavy a její oblečení ji dodávají romantický nádech. Její klidný výraz dodá každému prostoru pocit klidu. Perfektní dárek, o kterém víme, že bude přijat s nadšením. Její funkčnost a jednoduchost z ní dělají velmi univerzální kuriozitu, zrozenou z dávných dob.

Vezměte prosím na vědomí, že každá váza je ručně vyrobená a tento kousek nelze přesně zopakovat.

Související produkty