Keramická miska - Koupel PrinceznyKeramická miska - Koupel PrinceznyKeramická miska - Koupel PrinceznyKeramická miska - Koupel PrinceznyKeramická miska - Koupel PrinceznyKeramická miska - Koupel PrinceznyKeramická miska - Koupel PrinceznyKeramická miska - Koupel Princezny
ZOOM
Fotky
foto: Keramická miska - Koupel Princeznyfoto: Keramická miska - Koupel Princeznyfoto: Keramická miska - Koupel Princeznyfoto: Keramická miska - Koupel Princeznyfoto: Keramická miska - Koupel Princeznyfoto: Keramická miska - Koupel Princeznyfoto: Keramická miska - Koupel Princeznyfoto: Keramická miska - Koupel Princezny

Keramická miska - Koupel Princezny

Kubínová

Křehká Princezna, další nový úžasný ručně vyrobený kousek českého umění. Tyčí se hrdě v přední části mísy jako postava na přídi staré lodi. Jako funkční kuriozita dodá Vašemu světu kouzlo a zábavu. je plná příběhů a legend, tak odhalte její tajemství.


Cena doručení do USA.změnit zemi doručení3 600 CZK
Pokud toto zboží není skladem, můžeme Vám na vyžádání sdělit dodací lhůtu pro podobný kus.
Novinka
Přehled
  • Výška: 16 cm
  • Šířka: 55 cm
  • Hloubka: 13 cm
  • Váha: 2 kg
  • Výrobce: Kubínová

Krása pod vodou

Jsme velmi rádi, že Vám můžeme představit toto dokonale originální umělecké dílo. Detail jejích rukou, nohou a pokrývky hlavy je strhující. Koupající se princezna ladně leží v olejích a exotických květinách a přemýšlí o tom, jak si užije další den. Všimněte si detailů v glazuře, které dodávají krásu celému tomuto úžasnému dílu. Ohromující kousek, který evokuje pocit dobrodružství a úžasu. Určitě strhne pozornost každého Vašeho hosta jako dekorativní kus a jeho funkčnost je třešničkou na dortu.

Vezměte prosím na vědomí, že tento kus je ručně vyrobený originál, takže po vyprodání Vám můžeme nabídnout jen jiné, podobné kusy.

Související produkty