Keramická váza Otevřená mysl - velkáKeramická váza Otevřená mysl - velkáKeramická váza Otevřená mysl - velkáKeramická váza Otevřená mysl - velkáKeramická váza Otevřená mysl - velká
ZOOM

Keramická váza Otevřená mysl - velká

Máte otevřenou mysl? Tato keramická váza přidá styl a jedinečnost do Vašeho domova. Zde zobrazená s krásnou kyticí, tato kráska funguje dobře jako váza, ale stejně tak jako dekorace. Její jemný pohled odráží štědrost přírody. Jsme nadšeni, že Vám můžeme představit tento úžasný kousek a jsme si jisti, že Vás chytí za srdce.


Přehled
  • Dostupnost: Tato položka je jednorázový jedinečný kousek, a proto se další kusy budou lišit stylem i barvou. O aktuální dostupnosti Vás budeme informovat na vyžádání.
  • Výška: 38 cm
  • Šířka: 26 cm
  • Hloubka: 13 cm
  • Váha: 5 kg
  • Výrobce: Kubínová
Fotky
foto: Keramická váza Otevřená mysl - velkáfoto: Keramická váza Otevřená mysl - velkáfoto: Keramická váza Otevřená mysl - velkáfoto: Keramická váza Otevřená mysl - velkáfoto: Keramická váza Otevřená mysl - velká
DopravaTato položka je jednorázový jedinečný kousek, a proto se další kusy budou lišit stylem i barvou. O aktuální dostupnosti Vás budeme informovat na vyžádání.
Pošlete nám dotaz

Zvědavá mysl

Nádherné umělecké dílo. Tato krásná dívka je kombinací glazované a surové techniky, zobrazuje otevřenou mysl, která přímo prosí o jemný květinový doplněk. Barva, rysy postavy a její oblečení ji dodávají romantický nádech. Její klidný výraz dodá každému prostoru pocit klidu. Perfektní dárek, o kterém víme, že bude přijat s nadšením. Její funkčnost a jednoduchost z ní dělají velmi univerzální kuriozitu, zrozenou z dávných dob.

Vezměte prosím na vědomí, že každá váza je ručně vyrobená a tento kousek nelze přesně zopakovat.

Přidejte si Keramická váza Otevřená mysl - velká mezi oblíbené!

do oblíbených
Shop reviews


Lali, Australia 18. 4. 2022bbbbb

Very beautifully done quirky piece. Shipping was fast too.

Purchased item:Siréna
Patricia, USA 18. 4. 2022bbbbb

Perfect companion for my “fish face!” Love it! Love it! Love it!!!

Purchased item:Mořský koník
Caroline, Germany 17. 4. 2022bbbbb

Bought it a second time after my toddler broke the first one. I love it and I am getting frequent compliments for it!

Elisabeth, Germany 2. 4. 2022bbbbb

Wunderschöne Tasse, genauso wie ich sie mir vorgestellt habe! ❤️

Anna, Israel 20. 3. 2022bbbbb

10/10 A+ purchase. Speechless! Came carefully thoughtfully packaged. Seller is very professional and responsive. The soldiers are amazing! Uniform Colors - vibrant, shapes - adorable, cuteness - impossible. Will be ordering more.

Purchased item:Buclatý oddíl


load more


Source of the reviews: Curiomat.cz, Google, EtsySouvisející produkty