Keramické sošky psůKeramické sošky psůKeramické sošky psůKeramické sošky psůKeramické sošky psůKeramické sošky psůKeramické sošky psůKeramické sošky psůKeramické sošky psůKeramické sošky psůKeramické sošky psůKeramické sošky psůKeramické sošky psůKeramické sošky psůKeramické sošky psůKeramické sošky psů
ZOOM
Fotky
foto: Keramické sošky psůfoto: Keramické sošky psůfoto: Keramické sošky psůfoto: Keramické sošky psůfoto: Keramické sošky psůfoto: Keramické sošky psůfoto: Keramické sošky psůfoto: Keramické sošky psůfoto: Keramické sošky psůfoto: Keramické sošky psůfoto: Keramické sošky psůfoto: Keramické sošky psůfoto: Keramické sošky psůfoto: Keramické sošky psůfoto: Keramické sošky psůfoto: Keramické sošky psů

Keramické sošky psů

Kubínová

Rozkošní a hraví keramičtí pejsci s jedinečnou povrchovou úpravou. Jedinečná recyklovaná keramika jim dodává kouzlo. Pete se rád válí, zatímco Carl vše pozoruje. Rufus se zdá být znuděný hrami svých kamarádů a raději předvádí svou lesklou srst a tiše leží. George je do všeho hned nadšený a Steve se rád drbe. Roztomilí zvědavci, se kterými se jistě nebudete nudit. :)


Cena doručení do USA.změnit zemi doručení520 CZK
Není skladem
Přehled
  • Výška: 10 cm
  • Šířka: 20 cm
  • Hloubka: 6 cm
  • Váha: 1 kg
  • Výrobce: Kubínová

Zvídaví pejsci

Každý pes má svůj vlastní originální vzor. V kombinaci s českou keramikou a živou představivostí jejich tvůrkyně tito přátelé ožívají. K dispozici jsou jednotlivě, ale možná je budete chtít koupit všechny, aby se nerozpadla smečka. Perfektní jako dárek pro všechny milovníky psů.

Svůj výběr při objednávání můžete upřesnit v poznámkách. Červenomodrý - Drbající se Steve, žlutomodrý - Zvědavý George, červenomodrý - Elegantní Rufus (ležící), žlutomodrý - Hravý Pete (zadek ve vzduchu), červenomodrý - Nóbl Carl. Pokud si nejste jisti, který pes je který, zeptejte se nás.

Vezměte prosím na vědomí, že se jedná o ručně vyrobené jedinečné kousky, takže nebudou k dispozici jako přesné opakování. Můžeme ale objednat podobné kusy.

Související produkty