Kulatá váza barevnáKulatá váza barevnáKulatá váza barevnáKulatá váza barevnáKulatá váza barevnáKulatá váza barevnáKulatá váza barevnáKulatá váza barevnáKulatá váza barevnáKulatá váza barevnáKulatá váza barevnáKulatá váza barevnáKulatá váza barevnáKulatá váza barevnáKulatá váza barevná
ZOOM
Fotky
foto: Kulatá váza barevnáfoto: Kulatá váza barevnáfoto: Kulatá váza barevnáfoto: Kulatá váza barevnáfoto: Kulatá váza barevnáfoto: Kulatá váza barevnáfoto: Kulatá váza barevnáfoto: Kulatá váza barevnáfoto: Kulatá váza barevnáfoto: Kulatá váza barevnáfoto: Kulatá váza barevnáfoto: Kulatá váza barevnáfoto: Kulatá váza barevnáfoto: Kulatá váza barevnáfoto: Kulatá váza barevná

Kulatá váza barevná

Kubínová

Dodejte svému domovu barevnost pomocí jedné nebo všech těchto originálních, ručně vyrobených váz. Dokonale tvarované, tyto krásky doprovázejí naši řadu jemné barevné keramiky.


Množství
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení520 CZK
skladem (5+ ks)
Přehled
  • Výška: 11 cm
  • Šířka: 10 cm
  • Hloubka: 10 cm
  • Váha: 0 kg
  • Výrobce: Kubínová

Atmo-sférický

Výrazné barvy a hladké linie v kombinaci s originálními technikami glazury vytvářejí řadu váz jedinečných ve svém designu. Jsou perfektní jako dárek a přináší barvu a radost do jakéhokoli prostoru. Stojí elegantně i osamocené nebo přidávají na kráse květinám. Stejně jako ostatní výrobky v této řadě, i tyto vázy jsou ručně vyráběné a mají jedinečnou povrchovou úpravu, která jim dodává na originalitě.

Jsou k dispozici v různých barvách, které se mohou trochu lišit od výše uvedených fotografií. Barvu, kterou jste si vybrali prosím specifikujte v poznámkách u objednávky. Na výběr máte - žlutou, rudě červenou, tyrkysovou, perleťovou a oranžovou. Myjte vlhkým hadříkem, nikoli v myčce!

Související produkty