WildArt - Keramická socha Mýtická magie (malá)WildArt - Keramická socha Mýtická magie (malá)WildArt - Keramická socha Mýtická magie (malá)WildArt - Keramická socha Mýtická magie (malá)WildArt - Keramická socha Mýtická magie (malá)
ZOOM
Fotky
foto: WildArt - Keramická socha Mýtická magie (malá)foto: WildArt - Keramická socha Mýtická magie (malá)foto: WildArt - Keramická socha Mýtická magie (malá)foto: WildArt - Keramická socha Mýtická magie (malá)foto: WildArt - Keramická socha Mýtická magie (malá)

WildArt - Keramická socha Mýtická magie (malá)

Andrej Frič

Představujeme vám menšího sourozence naší keramické sochy Mýtická magie. Je to kouzelná chiméra, která dodá vašemu světu jedinečnost každý den. Originální kousek, který by vám neměl chybět. Tak v sobě najděte svou vnitřní magii a pořiďte si ho ještě dnes!


Množství
7 700 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení520 CZK
skladem (1 ks)
Novinka
Přehled
  • Výška: 23 cm
  • Šířka: 7 cm
  • Hloubka: 20 cm
  • Váha: 1 kg
  • Výrobce: Andrej Frič

Ono to žije!

Kde se vzalo a kam míří? Toto jedinečné a ohromující umělecké dílo vypadá jako z pohádky a je jen na vás, abyste si představili jeho příběh. Jeho jasné barvy přispívají k hřejivosti charakteru této kouzelné bytosti. Okřídlená jako gryf a s tváří, která připomíná kmenové masky. My prostě víme, že bude skvělým konverzačním kouskem ve vašem prostoru. Podívejte se na jeho většího sourozence, v živých barvách a se stejnými ochrannými vlastnostmi.

Vezměte prosím na vědomí, že se jedná o jedinečné umělecké dílo, které nelze přesně zopakovat. I když si jsme jisti, že umělec dokáže vytvořit podobnou bytost pro vaše potěšení.

Související produkty