WildArt - Keramická socha Mýtická magie (velká)WildArt - Keramická socha Mýtická magie (velká)WildArt - Keramická socha Mýtická magie (velká)WildArt - Keramická socha Mýtická magie (velká)WildArt - Keramická socha Mýtická magie (velká)
ZOOM
Fotky
foto: WildArt - Keramická socha Mýtická magie (velká)foto: WildArt - Keramická socha Mýtická magie (velká)foto: WildArt - Keramická socha Mýtická magie (velká)foto: WildArt - Keramická socha Mýtická magie (velká)foto: WildArt - Keramická socha Mýtická magie (velká)

WildArt - Keramická socha Mýtická magie (velká)

Andrej Frič

Novinkou v nabídce Curiomat je tato nádherná ručně vyráběná keramická mýtická bytost. Má charakter chiméry a jistě dodá vašemu světu trochu magie. Jedinečný kousek, který by vám neměl chybět. Tak v sobě najděte trochu kouzla a pořiďte si ho ještě dnes!


Množství
13 250 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení3 600 CZK
skladem (1 ks)
Novinka
Přehled
  • Výška: 32 cm
  • Šířka: 10 cm
  • Hloubka: 26 cm
  • Váha: 2 kg
  • Výrobce: Andrej Frič

Záhadná bytost

Odkud se vzalo a kam míří? Toto jedinečné a ohromující umělecké dílo je jako z pohádky, a je jen na vás, jaký příběh o něm vytvoříte. Jeho jasné barvy přispívají k hřejivosti charakteru tohoto kouzelného stvoření. Okřídlený jako gryf a s tváří, která připomíná masku nějakého dávného kmene. My prostě víme, že bude skvělým konverzačním kouskem ve Vašem domově.

Vezměte prosím na vědomí, že se jedná o jedinečné umělecké dílo, které nelze přesně zopakovat. I když jsme si jisti, že umělec dokáže vytvořit podobnou bytost pro Vaše potěšení.

Související produkty