WildArt - Keramická socha Chobotnice (malá)WildArt - Keramická socha Chobotnice (malá)WildArt - Keramická socha Chobotnice (malá)WildArt - Keramická socha Chobotnice (malá)
ZOOM
Fotky
foto: WildArt - Keramická socha Chobotnice (malá)foto: WildArt - Keramická socha Chobotnice (malá)foto: WildArt - Keramická socha Chobotnice (malá)foto: WildArt - Keramická socha Chobotnice (malá)

WildArt - Keramická socha Chobotnice (malá)

Andrej Frič

Jsme nadšeni, že tato nejnovější menší keramická chobotnice z hlubin oceánů nyní zdobí břehy Curiomatu. Doplňuje naši keramickou kolekci Wild Art. Tato roztomilá mladší sestřička větší chobotnice je tu pro vás, abyste si ji zamilovali. Precizně propracovaná do detailu, klidně spočine na jakémkoli povrchu a ozdobí váš prosto. Pro milovníky oceánů v nás všech. Mějte ve svém světě vlastní zázrak z hlubin.


Cena doručení do USA.změnit zemi doručení520 CZK
Pokud tato položka není skladem, kontaktujte nás prosím pro přesnou dobu dodání podobného kusu.
Přehled
  • Výška: 9 cm
  • Šířka: 23 cm
  • Hloubka: 26 cm
  • Váha: 1 kg
  • Výrobce: Andrej Frič

Maskovaný zázrak

Všichni jsme se do těchto krásných a inteligentních tvorů zamilovali. Proto jsme nadšeni, že máme na skladě opět menší keramické umělecké dílo, které oslavuje kuriózní chobotnice. Stejně jako jeho starší sourozenec, i toto roztomilé stvoření čeká na láskyplné místo a domov, který ocení oceán. Jeho chapadla dodávají tomuto kousku pocit pohybu a ladnosti. Neváhejte, jedná se o ojedinělý kus dostupný pouze před Vánoci.

Vezměte prosím na vědomí, že veškerá keramika je vyráběna ručně, a proto se barva, velikost a styl mohou lišit od zobrazených fotografií.

Související produkty