Nástěnná dekorace - Zábavné keramické masky (velké)Nástěnná dekorace - Zábavné keramické masky (velké)Nástěnná dekorace - Zábavné keramické masky (velké)Nástěnná dekorace - Zábavné keramické masky (velké)
ZOOM
Fotky
foto: Nástěnná dekorace - Zábavné keramické masky (velké)foto: Nástěnná dekorace - Zábavné keramické masky (velké)foto: Nástěnná dekorace - Zábavné keramické masky (velké)foto: Nástěnná dekorace - Zábavné keramické masky (velké)

Nástěnná dekorace - Zábavné keramické masky (velké)

Andrej Frič

Zábavné keramické nástěnné umění v podobě bizarních masek pro moderní svět. Seznamte se s většími bratranci kolekce malých masek. Jedinečné, barevné a zábavné pro všechny. Perfektní dárek, jsou velmi oblíbené, takže pozor, neměli byste s nákupem čekat příliš dlouho!


Množství
1 700 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení520 CZK
skladem (5 ks)
Novinka
Přehled
  • Výška: 17 cm
  • Šířka: 14 cm
  • Hloubka: 7 cm
  • Váha: 0 kg
  • Výrobce: Andrej Frič

Face off!

Každá z těchto pohledných masek vás zaujme. V jasných barvách, s různými rysy a výrazy, zobrazují nás všechny. Skvěle se hodí jako dárek nebo proč si rovnou nezaložit sbírku! Podívejte se na jejich menší kamarády, s několika kusy dohromady můžete udělat opravdu velký dojem. Vezměte prosím na vědomí, že fotografie nutně nereprezentují naše aktuální skladové zásoby, proto nám prosím napište a poraďte se s námi o svých preferencích ještě předtím, než si objednáte.

Fotografie představují toto ručně vyráběné umění, ale před objednáním si prosím ověřte, zda máme kus, který se vám líbí. Radost z jedinečného ručně vyráběného umění - dva kusy nikdy nejsou stejné. :)

Související produkty