Květináč Kroko - velkýKvětináč Kroko - velkýKvětináč Kroko - velkýKvětináč Kroko - velkýKvětináč Kroko - velkýKvětináč Kroko - velkýKvětináč Kroko - velkýKvětináč Kroko - velkýKvětináč Kroko - velký
ZOOM
Fotky
foto: Květináč Kroko - velkýfoto: Květináč Kroko - velkýfoto: Květináč Kroko - velkýfoto: Květináč Kroko - velkýfoto: Květináč Kroko - velkýfoto: Květináč Kroko - velkýfoto: Květináč Kroko - velkýfoto: Květináč Kroko - velkýfoto: Květináč Kroko - velký

Květináč Kroko - velký

Andrej Frič

Barevné ručně vyráběné keramické květináče Kroko dorazily do Curiomatu. Díky svému neobvyklému ocásku jsou velmi univerzální. Lze je použít jako květináč nebo hrnek na kávu, zkrátka podle toho, jak se rozhodnete vy. Tyto výtvory jako z fantasy filmu vás jistě zaujmou. Tak do toho, popusťte uzdu své fantazii.


Množství
2 000 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení520 CZK
skladem (4 ks)
Novinka
Přehled
  • Výška: 12 cm
  • Šířka: 15 cm
  • Hloubka: 10 cm
  • Váha: 0 kg
  • Výrobce: Andrej Frič

Krokodýlí krása!

Jako z dávných časů, ze středověké hostiny nebo čarodějova doupěte, tato rozkošná keramika rozproudí vaši fantazii! Živé barevné kombinace a plazí ocas jim dodávají na kouzlu. Skvělý dárek pro někoho blízkého nebo pro vás k založení sbírky a ozdobení vašeho domova kouzelným zázrakem.

Vezměte prosím na vědomí, že veškerá keramika je vyráběna ručně, a proto se barvy a styly mohou lišit od zobrazených fotografií.

Související produkty