WildArt - Keramická chobotnice (velká)WildArt - Keramická chobotnice (velká)WildArt - Keramická chobotnice (velká)WildArt - Keramická chobotnice (velká)WildArt - Keramická chobotnice (velká)WildArt - Keramická chobotnice (velká)WildArt - Keramická chobotnice (velká)
ZOOM
Fotky
foto: WildArt - Keramická chobotnice (velká)foto: WildArt - Keramická chobotnice (velká)foto: WildArt - Keramická chobotnice (velká)foto: WildArt - Keramická chobotnice (velká)foto: WildArt - Keramická chobotnice (velká)foto: WildArt - Keramická chobotnice (velká)foto: WildArt - Keramická chobotnice (velká)

WildArt - Keramická chobotnice (velká)

Andrej Frič

Jakmile dorazila, zamilovali jsme si tuto krásnou, ručně vyrobenou, keramickou chobotnici. Podívejte se, jak jedno chapadlo jako by mizelo ve vodě. Její oči jsou hluboké a podmanivé. Všichni známe kouzlo těchto nádherných mořských tvorů a mít možnost mít doma vlastního jedinečného kamaráda, no... nenechte si ji ujít!


Množství
8 800 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení3 600 CZK
skladem (1 ks)
Novinka
Přehled
  • Výška: 9 cm
  • Šířka: 30 cm
  • Hloubka: 35 cm
  • Váha: 2 kg
  • Výrobce: Andrej Frič

V hlubinách oceánu

Vřelost a smysl pro detail této originální keramiky je úchvatná. S grácií bude zdobit jakýkoli povrch a bude středem konverzace s vašimi hosty. Pro milovníky oceánů je to ideální dárek. Vnese do vašeho světa pocit úžasu a do vašeho domova život. Někdy si ji naši zákazníci pletou s výrobkem ze dřeva, je tedy jasné, že umělec svému řemeslu opravdu rozumí. 

Vezměte prosím na vědomí, že tento kus je vyroben ručně a žádný další po prodeji nebude přešně odpovídat zobrazeným fotografiím.

Související produkty