Keramická miska - velká skořápkaKeramická miska - velká skořápkaKeramická miska - velká skořápkaKeramická miska - velká skořápkaKeramická miska - velká skořápka
ZOOM
Fotky
foto: Keramická miska - velká skořápkafoto: Keramická miska - velká skořápkafoto: Keramická miska - velká skořápkafoto: Keramická miska - velká skořápkafoto: Keramická miska - velká skořápka

Keramická miska - velká skořápka

Kubínová

Pokochejte se touto nádhernou keramickou miskou. Je perfektní k dekorativnímu skladování ovoce nebo jednoduše ke zkrášlení Vašeho domova. Skutečně vzácná kuriozita, její jedinečná struktura nás nutí myslet na sopky a vejce dinosaurů z dávných časů. Živá tyrkysová glazura ji dokonale dokončuje. Bude strhujícím kusem ve Vašem domově.


Cena doručení do USA.změnit zemi doručení3 600 CZK
Tento kus je exkluzivní a jedinečný a nelze jej zopakovat.
Přehled
  • Výška: 19 cm
  • Šířka: 19 cm
  • Hloubka: 19 cm
  • Váha: 2 kg
  • Výrobce: Kubínová

Kus časem zapomenuté země

Tato ohromující, ručně vyrobená mísa byla vytvořena pomocí experimentálních glazur a originální texturované techniky. Jako by vystoupila přímo z říše divů. Je krásným dárkem a vizuálním potěšením. Velice se nám líbí a proto si jsme jisti, že s námi dlouho nebude.

Originální ručně vyrobený design. Jediná svého druhu, tuto misku nelze znovu vyrobit, je však možné se nás zeptat, zda nemáme na cestě nějaký podobný kus.

Vezměte prosím na vědomí, že se jedná o jedinečnou, originální, ručně vyráběnou keramiku, která nebude k dispozici jako opakování.

Související produkty