Talisman Vševidoucí oko - zelenýTalisman Vševidoucí oko - zelenýTalisman Vševidoucí oko - zelenýTalisman Vševidoucí oko - zelenýTalisman Vševidoucí oko - zelený
ZOOM
Fotky
foto: Talisman Vševidoucí oko - zelenýfoto: Talisman Vševidoucí oko - zelenýfoto: Talisman Vševidoucí oko - zelenýfoto: Talisman Vševidoucí oko - zelenýfoto: Talisman Vševidoucí oko - zelený

Talisman Vševidoucí oko - zelený

Lutkovi

Přívěsek Talisman Oko je náš nejprodávanější design. Nyní navíc nově v zelené barvě! Krásně ručně vyrobené, toto jedinečné a mocné kouzlo je tu, aby otevřelo Vaši mysl a dodalo Vašemu světu magii a tajemství. Pro staré Egypťany bylo oko symbolem moci a chránilo člověka před negativními silami. Tento elegantní přírůstek do našeho světa Vás určitě uchvátí. Tak pokračujte, bavte se a buďte Curiomat!


Množství
1 100 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení480 CZK
skladem (5+ ks)
Bestseller
Přehled
  • Výška: 8 cm
  • Šířka: 5 cm
  • Hloubka: 1 cm
  • Váha: 0 kg
  • Výrobce: Lutkovi

Magická ochrana

Barvy ve skle jsou umně aplikovány a řasy a pohyblivé nohy jsou dokonalými detaily. Skryjte jej nebo vylepšete svůj outfit a čekejte na komplimenty, jistě své přátele ohromíte tímto skvělým a moderním talismanem. Jsme opravdu potěšeni tímto nádherným dílem. Takže se pobavte se svým ochráncem!

Vezměte prosím na vědomí, že každý přívěsek je ručně vyrobený, takže barvy a styl se mohou mírně lišit od zobrazených fotografií.

Související produkty