Talisman ViktorTalisman ViktorTalisman ViktorTalisman ViktorTalisman ViktorTalisman ViktorTalisman ViktorTalisman Viktor
ZOOM
Fotky
foto: Talisman Viktorfoto: Talisman Viktorfoto: Talisman Viktorfoto: Talisman Viktorfoto: Talisman Viktorfoto: Talisman Viktorfoto: Talisman Viktorfoto: Talisman Viktor

Talisman Viktor

Lutkovi

Ručně vyrobený přívěsek ze skla Viktor je tu proto, aby svému majiteli, poskytl duchovní ochranu, která mu pomůže projít životem s přítelem na celý život.


Množství
1 000 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení480 CZK
skladem (1 ks)
Přehled
  • Výška: 9 cm
  • Šířka: 4 cm
  • Hloubka: 1 cm
  • Váha: 0 kg
  • Výrobce: Lutkovi

Nejlepší přítel

Použití barevného skla a kovových detailů dává Viktorovi opravdu jedinečný vzhled. Každý přívěsek je ručně vyrobený, a proto zcela jedinečný pro Vás. Viktor svému nositeli nabízí ochranu a magické schopnosti. S ním si můžete být jisti, že se v životě neztratíte a zažijete spoustu dobrodružství a zábavy. V jeho společnosti se nikdy nebudete nudit, získá si Vás svými okouzlujícími pohyblivými nožkami a hlavou. Svému majiteli bude vždy nejlepším přítelem a nikdy ho neopustí.

Vezměte prosím na vědomí, že všechny talismany jsou vyráběny ručně, a proto se barvy a tvary mohou lišit od přívěsků na fotografiích.

Související produkty