Bůh nebes - StribogBůh nebes - StribogBůh nebes - StribogBůh nebes - StribogBůh nebes - Stribog
ZOOM
Fotky
foto: Bůh nebes - Stribogfoto: Bůh nebes - Stribogfoto: Bůh nebes - Stribogfoto: Bůh nebes - Stribogfoto: Bůh nebes - Stribog

Bůh nebes - Stribog

Růžička

Náš nový pohledný přírůstek do řady dřevěných sběratelských předmětů. Stribog je nebeský duch, který Vás okouzlí a ochrání. Je uctíván jako větrné božstvo, které Vám přinese štěstí. Nenechte ho odletět příliš brzy. Chyťte ho, dokud můžete, protože jsme si jisti, že tu nebude dlouho.


Množství
12 500 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení3 600 CZK
Předobjednat (14 dní)
Novinka
Přehled
  • Výška: 25 cm
  • Šířka: 35 cm
  • Hloubka: 13 cm
  • Váha: 1 kg
  • Výrobce: Růžička

Létání je má vášeň

Tato pohledná figurka je rozkošným doplňkem našich okouzlujících strážců. Připojuje se k jeho bratrům, Kultovnímu Corneliovi a Titánu Tornasukovi. Chtěli jsme, abyste Martinovy schopnosti skutečně ocenili ve větším měřítku.

Brýle a šátek mu dodávají skvělé detaily. I se svými rysy připomínajícími lebku si Stribog stále zachovává přátelskou povahu a jistě dodá Vašemu světu kouzlo. Ve slovanské mytologii je bohem.  V dnešní době je znám jako větrné božstvo, které rozděluje bohatství. Proto neváhejte, mohlo by Vás potkat velké štěstí, které Vám Stribog přinese.

Upozorňujeme, že všechny figurky jsou ručně vyřezávané, takže se mohou lišit stylem a barvou od vyobrazených fotografií.

Související produkty