Talisman LiškaTalisman LiškaTalisman LiškaTalisman Liška
ZOOM
Fotky
foto: Talisman Liškafoto: Talisman Liškafoto: Talisman Liškafoto: Talisman Liška

Talisman Liška

Lutkovi

Ručně vyráběný skleněný přívěsek lišky je talisman se zvláštní mocí. Pokud je liška Vaším duchovním zvířetem, máte na své straně chytrého a krásného průvodce. Lišky září vnitřní silou, která přitahuje ostatní. Pak je odzbrojí svou inteligencí a důvtipem. Kromě toho je liščí duchovní průvodce užitečným symbolem, který můžete vyhledat, pokud cítíte, že ve svém životě potřebujete více spirituální ochrany.


Cena doručení do USA.změnit zemi doručení480 CZK
Pokud tato položka není skladem, můžeme Vám ji do 2 týdnů zaslat.
Novinka
Přehled
  • Výška: 8 cm
  • Šířka: 3 cm
  • Hloubka: 1 cm
  • Výrobce: Lutkovi

Liška podšitá.....

Tento mazaný talisman bude svého majitele střežit. Pokud by se Vám liška objevila v reálném životě nebo v podobě přívěsku/talismanu, zpozorněte. Náhody neexistují, liška bude sloužit jako průvodce, který Vás bude vést na Vaší duchovní cestě. Práce se sklem a pozornost věnovaná detailům se svařováním kovového rámu dodávají každému kusu jeho jedinečný charakter.  Pohodlně se nosí a tento nádherně provedený talisman Vás nikdy neopustí, protože pocítíte jeho sílu a přivítáte tohoto nového přítele ve svém světě. Liščí přívěsek kolem Vašeho krku upevní měkký kožený řemínek s uchycením na sponu. 

Vezměte prosím na vědomí, že všechny přívěsky jsou vyráběny ručně, takže barva skla se může lišit od přiložených fotografií. Díky tomu je každá figurka pro svého majitele jedinečná.

Související produkty