Dřevěná socha - Titán TornasukDřevěná socha - Titán TornasukDřevěná socha - Titán TornasukDřevěná socha - Titán TornasukDřevěná socha - Titán Tornasuk
ZOOM
Fotky
foto: Dřevěná socha - Titán Tornasukfoto: Dřevěná socha - Titán Tornasukfoto: Dřevěná socha - Titán Tornasukfoto: Dřevěná socha - Titán Tornasukfoto: Dřevěná socha - Titán Tornasuk

Dřevěná socha - Titán Tornasuk

Růžička

Prohlédněte si náš nejnovější přírůstek do řady dřevěných strážců duše. Tato nádherná ručně vyřezávaná socha Titána je ideální pro všechny sběratele těchto magických uměleckých děl. Tento krasavec hrdě stojí na ledovci s kopím v ruce a je připraven rozzářit Váš svět. Jsme si jisti, že si ho ihned zamilujete.


Cena doručení do USA.změnit zemi doručení3 600 CZK
Pokud není skladem, můžeme Vám jej zaslat přibližně do 1 měsíce od objednání.
Novinka
Přehled
  • Výška: 30 cm
  • Šířka: 20 cm
  • Hloubka: 18 cm
  • Výrobce: Růžička

Fantasy rybář

Tato socha v nadživotní velikosti, která je inspirována naším dřevěným strážcem Tornasukem, je krásně ručně vyřezávaná.  Všimněte si detailů na jeho oděvu, tkaniček na botách.  Tato drzá a tajemná postava, inuitský bůh, hledá místo, kterému by mohl říkat domov a kde by si mohl odpočinout po dlouhých dnech rybaření. Ideální jako dárek nebo jako výrazný dekorační prvek, který dodá zábavu každému prostoru. Pořiďte si ho, dokud můžete. Nezapomeňte také na jeho kamaráda, sošku Kultovního Corneliuse, kterého Vám brzy představíme.

Vezměte prosím na vědomí, že každá socha je ručně vyřezávaná, takže barvy a styl se mohou lišit od zobrazených fotografií.

Související produkty