Osamělá srdce - Sedna (paní Barbegazi)Osamělá srdce - Sedna (paní Barbegazi)Osamělá srdce - Sedna (paní Barbegazi)Osamělá srdce - Sedna (paní Barbegazi)Osamělá srdce - Sedna (paní Barbegazi)
ZOOM
Fotky
foto: Osamělá srdce - Sedna (paní Barbegazi)foto: Osamělá srdce - Sedna (paní Barbegazi)foto: Osamělá srdce - Sedna (paní Barbegazi)foto: Osamělá srdce - Sedna (paní Barbegazi)foto: Osamělá srdce - Sedna (paní Barbegazi)

Osamělá srdce - Sedna (paní Barbegazi)

Růžička

Inuitská láska přichází se Sednou - manželkou Barbegaziho - právě včas na Valentýna. Tento krásná ručně vyřezávaná postava je dokonalým doplňkem naší kolekce Osamělých srdcí. Dodává ženský nádech do jakéhokoli interiéru a drží svého zlobivého partnera na uzdě.


Množství
1 100 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení480 CZK
Předobjednat (5 dní)
Novinka
Přehled
  • Výška: 12 cm
  • Šířka: 8 cm
  • Hloubka: 6 cm
  • Výrobce: Růžička

Ženský dotek

Sedna, stejně krásně vyrobená jako její partner, má roztomilý a okouzlující úsměv. Jsme si jisti, že se do ní zamilujete na první pohled. Jsme velmi rádi, že ji poznáváme a že ji můžeme přidat do naší úžasné sbírky. Dokonalá i sama o sobě jako duchovní strážce a průvodce nebo ve skupině s Barbegazim a tučňáky, přináší štěstí a teplo do Vašeho domova v chladných zimních dnech...

Vezměte prosím na vědomí, že každá figurka je ručně vyrobená, takže barvy a styl se mohou mírně lišit od fotografií.

Související produkty