Tajemný rytíř - WallaceTajemný rytíř - WallaceTajemný rytíř - WallaceTajemný rytíř - WallaceTajemný rytíř - WallaceTajemný rytíř - Wallace
ZOOM
Fotky
foto: Tajemný rytíř - Wallacefoto: Tajemný rytíř - Wallacefoto: Tajemný rytíř - Wallacefoto: Tajemný rytíř - Wallacefoto: Tajemný rytíř - Wallacefoto: Tajemný rytíř - Wallace

Tajemný rytíř - Wallace

Růžička

Pozor na Wallace!! Další kuriózní postava v naší okouzlující řadě ochránců a strážců. Jsme si jisti, že ho budete chtít přidat do své sbírky! Pohledný, okouzlující a odvážný, je to náš nový tajemný hrdina.


Množství
1 100 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení480 CZK
Předobjednat (14 dní)
Novinka
Přehled
  • Výška: 16 cm
  • Šířka: 8 cm
  • Hloubka: 6 cm
  • Výrobce: Růžička

Nebojácný Wallace

Spolu se svým tajným prostorem pro zprávy je ochráncem i poslem. Ochrání Vás před nebezpečím a dodá Vašemu světu svéráznou hravost. Můžete si ho přidat do své sbírky malých Curiomat sošek. Tento pohledný, ručně vyřezávaný kavalír, je perfektní jako dárek pro všechny věkové kategorie a určitě udělá všem radost. Všimněte si detailů ve vyřezávání na helmě a jeho brnění. Na ramenou má tradiční červený plášť. Vševidoucí oko zajišťuje, že vás Wallace může chránit a držet stráž nad Vámi i Vaším domovem.

Jsme nadšeni, že Vám můžeme představit tuto novou postavu a těšíme se na další přírůstky do této kolekce, které Vám představíme již brzy!

Upozorňujeme, že každá postava je ručně vyřezávaná, takže barvy a styl se mohou mírně lišit od výše uvedených fotografií.

Související produkty