Dřevěná socha - Emilio Zapata SalizarDřevěná socha - Emilio Zapata SalizarDřevěná socha - Emilio Zapata SalizarDřevěná socha - Emilio Zapata SalizarDřevěná socha - Emilio Zapata Salizar
ZOOM
Fotky
foto: Dřevěná socha - Emilio Zapata Salizarfoto: Dřevěná socha - Emilio Zapata Salizarfoto: Dřevěná socha - Emilio Zapata Salizarfoto: Dřevěná socha - Emilio Zapata Salizarfoto: Dřevěná socha - Emilio Zapata Salizar

Dřevěná socha - Emilio Zapata Salizar

Růžička

Dřevěná socha v podobě loutky - Emilio Zapata Salizar. Ještě další skvělá postava, která oživí Vaši fantazii. Tuto nádhernou kuriozitu lze zavěsit na strop nebo na zeď a přidat tak styl do jakéhokoli prostoru. Díky jeho mobilitě dokáže zaujmout jakoukoli pózu, aby odrážela Vaši náladu a dobrodružného ducha.


Cena doručení do USA.změnit zemi doručení3 600 CZK
Pokud tato položka není na skladě, můžeme Vám na požádání sdělit dodací lhůtu.
Přehled
  • Výrobce: Růžička

Velkolepý mexičan

Tento hrdinský revolucionář bojoval celý svůj život až do jeho 30 let, kdy byl naneštěstí přepaden. Tato interpretace nám umožňuje vidět jeho temnou stránku zároveň s jeho vášní pro svůj lid. Salizar nosí sombrero, bundu a kalhoty s lesklou sponou a botami. S sebou má také pistoli a doutník. Další skvělá postava z této úžasné kolekce válečníků.

Milovníci loutek a loutkáři si mohou užívat hraní s tímto úžasným uměleckým dílem. Nebo si můžete jednoduše užít jeho společnost, když jej pozvete do svého světa, a přidat do svého domova malé magické dobrodružství.

 

Vezměte prosím na vědomí, že každá socha je ručně vyřezávaná, takže barvy a styl se budou lišit od zobrazených fotografií.

Související produkty