Dřevěná socha - Don QuijoteDřevěná socha - Don QuijoteDřevěná socha - Don QuijoteDřevěná socha - Don QuijoteDřevěná socha - Don Quijote
ZOOM
Fotky
foto: Dřevěná socha - Don Quijotefoto: Dřevěná socha - Don Quijotefoto: Dřevěná socha - Don Quijotefoto: Dřevěná socha - Don Quijotefoto: Dřevěná socha - Don Quijote

Dřevěná socha - Don Quijote

Růžička

Dřevěná socha ve stylu loutky - Don Quijote. Jsme nadšení, že Vám můžeme přinášet nové nápady, které podpoří Vaši fantazii. Tuto nádhernou kuriozitu lze zavěsit na strop nebo na zeď a přidat styl do jakéhokoli prostoru. Dovedně vyrobený řezbou, tento romantický válečník vyzařuje silnou energii. Díky jeho mobilitě dokáže dosáhnout jakékoli pózy, která bude odrážet Vaši náladu a dobrodružného ducha. Začněte svou kolekci nyní :)


Cena doručení do USA.změnit zemi doručení3 600 CZK
Pokud tato položka není na skladě, jedná se o jedinečný kus a dodací lhůta tedy bude přibližně 1 měsíc.
Přehled
  • Výrobce: Růžička

Vášnivá duše

Tvář dokonale vyjadřující jeho smutek a jeho outfit jsou okouzlujícím odrazem jeho snu stát se rytířem. Milovníci loutek a loutkáři si mohou užívat hraní s tímto úžasným uměleckým dílem. Nebo si můžete jednoduše užívat jeho společnost, když jej pozvete do svého světa, a přidat do svého domova malé magické dobrodružství.

Možná jeden z nejvlivnějších romantických válečníků, jaký byl vytvořen. Jeho vliv a deziluze společností jsou citovány skrz celou historii. Jsme si jisti, že si vykouzlí cestu do Vašeho srdce. Podívejte se na další postavy v této kolekci. Sběratelské kuriozity, které přinesou Vašemu světu radost.

Upozorňujeme, že každá socha je ručně vyřezávaná, takže styl a barvy se budou lišit od zobrazených fotografií.

Související produkty