Osamělá srdce - Opičák ChitaOsamělá srdce - Opičák ChitaOsamělá srdce - Opičák ChitaOsamělá srdce - Opičák ChitaOsamělá srdce - Opičák ChitaOsamělá srdce - Opičák ChitaOsamělá srdce - Opičák Chita
ZOOM
Fotky
foto: Osamělá srdce - Opičák Chitafoto: Osamělá srdce - Opičák Chitafoto: Osamělá srdce - Opičák Chitafoto: Osamělá srdce - Opičák Chitafoto: Osamělá srdce - Opičák Chitafoto: Osamělá srdce - Opičák Chitafoto: Osamělá srdce - Opičák Chita

Osamělá srdce - Opičák Chita

Růžička

Chita je ručně vyřezávaný dřevěný talisman. My v Curiomatu Vám s nadšením představujeme tohoto hezkého chlapíka. Dokáže ukrývat tajemství, posílat zprávy blízkým a zároveň chránit svého majitele před újmou. Tak ho pozvěte do svého světa.


Množství
1 100 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení480 CZK
Předobjednat (14 dní)
Přehled
  • Výška: 14 cm
  • Šířka: 10 cm
  • Hloubka: 7 cm
  • Váha: 0 kg
  • Výrobce: Růžička

Chytrá jako opice!

Z hloubi džungle Curiomat, tento neobyčejný originál čeká právě na Vás. Hinduisté spojují boha Hanumana s opicí a považují ho za velkého ochránce a symbol síly, který může chránit majitele tohoto talismanu před negativními silami. Starověcí Mayové opici velmi respektovali a díky svému chytrému chování byla popisována jako stříbrný jazyk. Číňané považují opici za inteligentního, pohyblivého, vtipného a vlivného tvora.

Takže můžete vidět, že tento malý kluk je plný překvapení. Užijte si jeho hravý pohled a přivítejte tohoto okouzlujícího ducha ve svém světě.

Vezměte prosím na vědomí, že všechny talismany jsou vyráběny ručně, proto se barvy a styl mohou mírně lišit od zobrazených fotografií.

Související produkty