Osamělá srdce - Opička ChatuOsamělá srdce - Opička ChatuOsamělá srdce - Opička ChatuOsamělá srdce - Opička ChatuOsamělá srdce - Opička Chatu
ZOOM
Fotky
foto: Osamělá srdce - Opička Chatufoto: Osamělá srdce - Opička Chatufoto: Osamělá srdce - Opička Chatufoto: Osamělá srdce - Opička Chatufoto: Osamělá srdce - Opička Chatu

Osamělá srdce - Opička Chatu

Růžička

Ručně vyřezávaný talisman Chatu je tu, aby si získal Vaše srdce. Další skvělý český design s tajným místem pro přidání vzkazu, což ho činí ještě jedinečnějším. Zvídavý a okouzlující, přináší kouzlo do Vašeho světa.


Množství
1 100 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení480 CZK
Předobjednat (14 dní)
Přehled
  • Výrobce: Růžička

Kouzelná opička!

Přidejte svému životu zábavu a smích. Tato rozkošná malá dáma je krásně ručně malovaná a ošetřená včelím voskem. Všimněte si detailů na jejích šatech, moc se nám líbí její malý límec a knoflíky. Můžete do ní vložit zprávu milované osobě nebo uložit tajemství, které Chatu s láskou zachová. Říká se, že uživatel opičího talismanu získává sílu proměny. Potom může z kohokoli a cokoli udělat jakéhokoli existující zvíře nebo vrátit někoho/něco transformovaného tímto talismanem do původní podoby.

Vezměte prosím na vědomí, že každý talisman je ručně vyrobený, takže barvy a styl se mohou mírně lišit od zobrazených fotografií.

Související produkty