Osamělá srdce - Zamilovaný LuciusOsamělá srdce - Zamilovaný LuciusOsamělá srdce - Zamilovaný LuciusOsamělá srdce - Zamilovaný LuciusOsamělá srdce - Zamilovaný LuciusOsamělá srdce - Zamilovaný LuciusOsamělá srdce - Zamilovaný LuciusOsamělá srdce - Zamilovaný LuciusOsamělá srdce - Zamilovaný LuciusOsamělá srdce - Zamilovaný LuciusOsamělá srdce - Zamilovaný LuciusOsamělá srdce - Zamilovaný Lucius
ZOOM
Fotky
foto: Osamělá srdce - Zamilovaný Luciusfoto: Osamělá srdce - Zamilovaný Luciusfoto: Osamělá srdce - Zamilovaný Luciusfoto: Osamělá srdce - Zamilovaný Luciusfoto: Osamělá srdce - Zamilovaný Luciusfoto: Osamělá srdce - Zamilovaný Luciusfoto: Osamělá srdce - Zamilovaný Luciusfoto: Osamělá srdce - Zamilovaný Luciusfoto: Osamělá srdce - Zamilovaný Luciusfoto: Osamělá srdce - Zamilovaný Luciusfoto: Osamělá srdce - Zamilovaný Luciusfoto: Osamělá srdce - Zamilovaný Lucius

Osamělá srdce - Zamilovaný Lucius

Růžička

Lucius je nyní k dispozici jako součást našich nových přírůstků v řadě dřevěných ručně vyřezávaných talismanů. Stále stejně krásný, ale se srdcem na hrudi. Také s tajnou skrýší, kde můžete uchovávat vzkazy nebo básně, můžete jej poslat milované osobě s poselstvím lásky. Jaký originální nápad, my v Curiomatu si myslíme, že s námi určitě budete souhlasit :)


Množství
1 100 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení480 CZK
skladem (1 ks)
Video
Přehled
  • Výška: 14 cm
  • Šířka: 8 cm
  • Hloubka: 6 cm
  • Váha: 0 kg
  • Výrobce: Růžička

Láska je ve vzduchu!

Nyní, s láskou v srdci, si Vás náš roztomilý Lucius určitě získá. Je to posel lásky a Vy můžete překvapit Vašeho milovaného pomocí vzkazu na tajném místě v tomto talismanu. Nebo se pomocí psané zprávy představte nově nalezené lásce. Jako obvykle Curiomat neustále přináší nové designy, aby byl Váš svět hravější a Vaše představivost se rozvíjela. Podívejte se na jeho krásnou partnerku Lucii, je to roztomilá kráska, kterou si určitě také rychle zamilujete.

Vezměte prosím na vědomí, že všechny talismany jsou vyráběny ručně, takže barvy a styl se mohou lišit od zobrazených fotografií.

Související produkty