Ledový přízrak BarbegaziLedový přízrak BarbegaziLedový přízrak BarbegaziLedový přízrak BarbegaziLedový přízrak Barbegazi
ZOOM
Fotky
foto: Ledový přízrak Barbegazifoto: Ledový přízrak Barbegazifoto: Ledový přízrak Barbegazifoto: Ledový přízrak Barbegazifoto: Ledový přízrak Barbegazi

Ledový přízrak Barbegazi

Růžička

Ručně vyřezávaný talisman od českého umělce Martina Růžičky, tento zimní bůh je velmi šibalský, ale stejně Vám učaruje. Jeho vřelá a přátelská tvář a bílé vousy roztavily naše srdce. Skvělý chlapík, který se Vám bude hodit v každém chladném zimním dni.


Množství
1 100 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení480 CZK
Předobjednat (14 dní)
Video
Přehled
  • Výška: 13 cm
  • Šířka: 8 cm
  • Hloubka: 6 cm
  • Váha: 0 kg
  • Výrobce: Růžička

Když mrzne až praští

Barbegazi je mýtická bytost, která se objevuje ve švýcarské a francouzské mytologii, připomíná malého muže s bílou srstí, dlouhým vousem a obrovskými nohami, jehož domovem jsou zasněžené vrcholky hor. Rád surfuje na lavinách, ale zároveň volá, aby varoval lidi před ohrožením, ale pokud ve sněhu přesto zapadnete, bude se Vás snažit vysvobodit. Jeho široký úsměv a vřelý vzhled jsou perfektní k tomu, abyste se v jeho přítomnosti cítili uvolněně. Bude Vám přítelem na celý život a se svou inuitskou manželkou a rodinou vytváří dokonalý eskymácký betlém.

Vezměte prosím na vědomí, že všechny figurky jsou ručně vyřezávané a malované, takže barvy a styly se mohou mírně lišit od zobrazených fotografií.

Související produkty