Filtr produktů

Objem


Výrobce


Soutěž

Soutěž

Kuriotastické, okouzlující umění!

Ahoj všichni, nabízíme Vám skvělý způsob, jak může jeden šťastlivec vyhrát jednu z našich krásných českých ručně vyráběných kuriozit v hodnotě 1.125Kč/45€/54$. 5 semifinalistů obdrží poukaz na 10% slevu na další nákup.

Prohlédněte si naši nabídku kouzelných keramických ochránců a šperků vyrobených zde v České republice. Sdílejte s námi vizi vytvořit rodinu stejně smýšlejících duší, se kterými si vyměňujeme nápady a nabízíme jim kuriozity, které rozvíjí představivost. Chceme slyšet Váš názor, tak se zapojte, přihlaste se do této soutěže a jedna z těchto krásných kuriozit může být Vaše!

 

Jak se přihlásit do soutěže

Jednoduše vyplňte formulář na této stránce a potvrďte ho. Ve formuláři si budete moci vybrat svou cenu. Napište nám pár slov popisujících, co pro vás „Být Curiomat“ znamená. Buďte tak kreativní, jak jen chcete :) Opravdu bychom rádi slyšeli Váš názor.

Soutěž trvá do 8.12.2021, kdy prohlédneme všechny příspěvky a vybereme výherce. Poté je kontaktujeme e-mailem pro zjištění jejich adresy a zašleme jim vybranou cenu. Jsme taaaak nadšení!!!

Nyní může zábava začít......Zrušit filtrFiltr je aktivníFiltr je aktivní a prázdnýNastavení filtru