Svícen Východ SlunceSvícen Východ SlunceSvícen Východ SlunceSvícen Východ SlunceSvícen Východ SlunceSvícen Východ Slunce
ZOOM
Fotky
foto: Svícen Východ Sluncefoto: Svícen Východ Sluncefoto: Svícen Východ Sluncefoto: Svícen Východ Sluncefoto: Svícen Východ Sluncefoto: Svícen Východ Slunce

Svícen Východ Slunce

Moodoo

Východ slunce jako nekonečný symbol života, prvek ohně a podstata japonské kultury a tradice. Každý, kdo vlastní svícen Východ Slunce, do svého života zve prosperitu a štěstí.


Množství
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení520 CZK
Předobjednat (14 dní)
Přehled
  • Výška: 33 cm
  • Šířka: 17 cm
  • Hloubka: 17 cm
  • Váha: 0 kg
  • Výrobce: Moodoo

Od soumraku do úsvitu

Krásný, ručně vyrobený svícen. Curiomat Vám přináší tento úžasný design od českých výrobců MooDoo. Svícen svou ohromující jednoduchostí a elegancí přináší do Vašeho domova kouzlo a sílu Slunce. Malý a všestranný, nenápadně zlepšuje náladu v jakémkoli prostoru a naplňuje jej klidnými a duchovními vibracemi.

Všechny lampy jsou vyrobené ze speciálně upraveného ohnivzdorného papíru a této podoby východu Slunce je dosaženo řezáním, ohýbáním a zauzlováním papíru. Tento model stojí na pevném dřevěném stojanu, který byl vyfrézován, aby mohl nést čajovou svíčku.

Související produkty