Hrnek se starožitnou klikou - malýHrnek se starožitnou klikou - malýHrnek se starožitnou klikou - malýHrnek se starožitnou klikou - malýHrnek se starožitnou klikou - malýHrnek se starožitnou klikou - malýHrnek se starožitnou klikou - malýHrnek se starožitnou klikou - malýHrnek se starožitnou klikou - malýHrnek se starožitnou klikou - malýHrnek se starožitnou klikou - malý
ZOOM

Hrnek se starožitnou klikou - malý

Tento malý keramický hrnek je perfektně sladěn se starožitnou mosaznou rukojetí. Nastartujte svůj den zábavně s tímto precizně ručně vyrobeným šálkem na kávu!


Množství
1 050 CZK plus poštovné
Koupit
Přehled
  • Dostupnost: Předobjednat (__DAYS__ dní)
  • Výška: 8 cm
  • Šířka: 9 cm
  • Hloubka: 9 cm
  • Váha: 0 kg
  • Výrobce: Panov
Fotky
foto: Hrnek se starožitnou klikou - malýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - malýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - malýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - malýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - malýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - malýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - malýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - malýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - malýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - malýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - malý
DopravaPředobjednat (__DAYS__ dní)
Pošlete nám dotaz

Kreativní káva

Tento odvážný malý šálek, který je součástí senzační kolekce hrnků se starožitnými držadly, je dostupný v různých barvách, pohodlný k pití a vejde se do něj perfektní množství kávy pro správný start Vašeho dne. Starožitné recyklované rukojeti dodávají každodennímu předmětu styl a jedinečnost, jsou vyrobené z klik od dveří a oken starých českých domů. Styl rukojeti závisí na tom, které má výrobce zrovna k dispozici. K dispozici jsou 2 styly, jeden je klasický a druhý neobvyklejší (upevnění uprostřed kliky), oba umožňují pevné a pohodlné uchopení. Opravdu Curiomat styl.

Vezměte prosím na vědomí, že hrnky jsou originálním uměleckým dílem a mohou se mírně lišit od výše uvedených obrázků. Například barvy se mohou lišit a úchyty mohou mít různé tvary, protože každý z nich je starožitný.

Kupte si Hrnek se starožitnou klikou - malý ještě dnes!

Koupit

Přidejte si Hrnek se starožitnou klikou - malý mezi oblíbené!

do oblíbených
Shop reviews


Lali, Australia 18. 4. 2022bbbbb

Very beautifully done quirky piece. Shipping was fast too.

Purchased item:Siréna
Patricia, USA 18. 4. 2022bbbbb

Perfect companion for my “fish face!” Love it! Love it! Love it!!!

Purchased item:Mořský koník
Caroline, Germany 17. 4. 2022bbbbb

Bought it a second time after my toddler broke the first one. I love it and I am getting frequent compliments for it!

Elisabeth, Germany 2. 4. 2022bbbbb

Wunderschöne Tasse, genauso wie ich sie mir vorgestellt habe! ❤️

Anna, Israel 20. 3. 2022bbbbb

10/10 A+ purchase. Speechless! Came carefully thoughtfully packaged. Seller is very professional and responsive. The soldiers are amazing! Uniform Colors - vibrant, shapes - adorable, cuteness - impossible. Will be ordering more.

Purchased item:Buclatý oddíl


load more


Source of the reviews: Curiomat.cz, Google, EtsySouvisející produkty