Hrnek se starožitnou klikou - malýHrnek se starožitnou klikou - malýHrnek se starožitnou klikou - malýHrnek se starožitnou klikou - malýHrnek se starožitnou klikou - malýHrnek se starožitnou klikou - malýHrnek se starožitnou klikou - malýHrnek se starožitnou klikou - malýHrnek se starožitnou klikou - malýHrnek se starožitnou klikou - malýHrnek se starožitnou klikou - malý
ZOOM
Fotky
foto: Hrnek se starožitnou klikou - malýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - malýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - malýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - malýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - malýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - malýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - malýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - malýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - malýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - malýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - malý

Hrnek se starožitnou klikou - malý

Panov

Tento malý keramický hrnek je perfektně sladěn se starožitnou mosaznou rukojetí. Nastartujte svůj den zábavně s tímto precizně ručně vyrobeným šálkem na kávu!


Množství
1 050 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení480 CZK
skladem (2 ks)
Přehled
  • Výška: 8 cm
  • Šířka: 9 cm
  • Hloubka: 9 cm
  • Váha: 0 kg
  • volume 250
  • Výrobce: Panov

Kreativní káva

Tento odvážný malý šálek, který je součástí senzační kolekce hrnků se starožitnými držadly, je dostupný v různých barvách, pohodlný k pití a vejde se do něj perfektní množství kávy pro správný start Vašeho dne. Starožitné recyklované rukojeti dodávají každodennímu předmětu styl a jedinečnost, jsou vyrobené z klik od dveří a oken starých českých domů. Styl rukojeti závisí na tom, které má výrobce zrovna k dispozici. K dispozici jsou 2 styly, jeden je klasický a druhý neobvyklejší (upevnění uprostřed kliky), oba umožňují pevné a pohodlné uchopení. Opravdu Curiomat styl.

Vezměte prosím na vědomí, že hrnky jsou originálním uměleckým dílem a mohou se mírně lišit od výše uvedených obrázků. Například barvy se mohou lišit a úchyty mohou mít různé tvary, protože každý z nich je starožitný.

Související produkty