Hrnek se starožitnou klikou - středníHrnek se starožitnou klikou - středníHrnek se starožitnou klikou - středníHrnek se starožitnou klikou - střední
ZOOM
Fotky
foto: Hrnek se starožitnou klikou - střednífoto: Hrnek se starožitnou klikou - střednífoto: Hrnek se starožitnou klikou - střednífoto: Hrnek se starožitnou klikou - střední

Hrnek se starožitnou klikou - střední

Panov

Keramický hrnek s mosaznou rukojetí. Krásně ručně vyrobený šálek se starožitnou mosaznou rukojetí Vás jistě chytí za srdce a dodá trochu hravosti každému Vašemu nápoji.


Množství
1 250 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení520 CZK
skladem (1 ks)
Přehled
  • Výška: 9 cm
  • Šířka: 10 cm
  • Hloubka: 10 cm
  • Váha: 0 kg
  • volume 400
  • Výrobce: Panov

Baby nebude sedět v koutě!

Výrazné křivky a smělé barvy v kombinaci s magickými starožitnými úchyty jsou jedinečné a pozoruhodné. Tento klenot se nebude schovávat na dně poličky, je ideální pro použití, jako dekorace nebo dárek, v každém případě Vám můžeme zaručit, že si každý doušek z této kuriozní nádoby užijete. Původní starožitné rukojeti jsou vyrobené z klik od dveří a oken starých českých domů. Styl rukojeti závisí na tom, které má výrobce zrovna k dispozici. K dispozici jsou 2 styly, jeden je klasický (klika od dveří) a druhý neobvyklejší (stará okenní klika), oba umožňují pevné a pohodlné uchopení.

Vezměte prosím na vědomí, že každý z hrnků je originálním uměleckým dílem a může se mírně lišit od výše uvedených obrázků. Například barvy mohou mít jiný odstín a úchyty mohou mít různé tvary, protože jsou starožitné.

Související produkty