Hrnek se starožitnou klikou - středníHrnek se starožitnou klikou - středníHrnek se starožitnou klikou - středníHrnek se starožitnou klikou - středníHrnek se starožitnou klikou - středníHrnek se starožitnou klikou - střední
ZOOM

Hrnek se starožitnou klikou - střední

Keramický hrnek s mosaznou rukojetí. Krásně ručně vyrobený šálek se starožitnou mosaznou rukojetí Vás jistě chytí za srdce a dodá trochu hravosti každému Vašemu nápoji.


Množství
1 250 CZK plus poštovné
Koupit
Přehled
  • Dostupnost: Předobjednat
  • Výška: 9 cm
  • Šířka: 10 cm
  • Hloubka: 10 cm
  • Váha: 0 kg
  • Výrobce: Panov
Fotky
foto: Hrnek se starožitnou klikou - střednífoto: Hrnek se starožitnou klikou - střednífoto: Hrnek se starožitnou klikou - střednífoto: Hrnek se starožitnou klikou - střednífoto: Hrnek se starožitnou klikou - střednífoto: Hrnek se starožitnou klikou - střední
DopravaPředobjednat
Pošlete nám dotaz

Baby nebude sedět v koutě!

Výrazné křivky a smělé barvy v kombinaci s magickými starožitnými úchyty jsou jedinečné a pozoruhodné. Tento klenot se nebude schovávat na dně poličky, je ideální pro použití, jako dekorace nebo dárek, v každém případě Vám můžeme zaručit, že si každý doušek z této kuriozní nádoby užijete. Původní starožitné rukojeti jsou vyrobené z klik od dveří a oken starých českých domů. Styl rukojeti závisí na tom, které má výrobce zrovna k dispozici. K dispozici jsou 2 styly, jeden je klasický (klika od dveří) a druhý neobvyklejší (stará okenní klika), oba umožňují pevné a pohodlné uchopení.

Vezměte prosím na vědomí, že každý z hrnků je originálním uměleckým dílem a může se mírně lišit od výše uvedených obrázků. Například barvy mohou mít jiný odstín a úchyty mohou mít různé tvary, protože jsou starožitné.

Kupte si Hrnek se starožitnou klikou - střední ještě dnes!

Koupit

Přidejte si Hrnek se starožitnou klikou - střední mezi oblíbené!

do oblíbených
Shop reviews


Lali, Australia 18. 4. 2022bbbbb

Very beautifully done quirky piece. Shipping was fast too.

Purchased item:Siréna
Patricia, USA 18. 4. 2022bbbbb

Perfect companion for my “fish face!” Love it! Love it! Love it!!!

Purchased item:Mořský koník
Caroline, Germany 17. 4. 2022bbbbb

Bought it a second time after my toddler broke the first one. I love it and I am getting frequent compliments for it!

Elisabeth, Germany 2. 4. 2022bbbbb

Wunderschöne Tasse, genauso wie ich sie mir vorgestellt habe! ❤️

Anna, Israel 20. 3. 2022bbbbb

10/10 A+ purchase. Speechless! Came carefully thoughtfully packaged. Seller is very professional and responsive. The soldiers are amazing! Uniform Colors - vibrant, shapes - adorable, cuteness - impossible. Will be ordering more.

Purchased item:Buclatý oddíl


load more


Source of the reviews: Curiomat.cz, Google, EtsySouvisející produkty