Hrnek se starožitnou klikou - velkýHrnek se starožitnou klikou - velkýHrnek se starožitnou klikou - velkýHrnek se starožitnou klikou - velkýHrnek se starožitnou klikou - velkýHrnek se starožitnou klikou - velkýHrnek se starožitnou klikou - velkýHrnek se starožitnou klikou - velkýHrnek se starožitnou klikou - velkýHrnek se starožitnou klikou - velkýHrnek se starožitnou klikou - velkýHrnek se starožitnou klikou - velkýHrnek se starožitnou klikou - velkýHrnek se starožitnou klikou - velkýHrnek se starožitnou klikou - velkýHrnek se starožitnou klikou - velkýHrnek se starožitnou klikou - velkýHrnek se starožitnou klikou - velkýHrnek se starožitnou klikou - velkýHrnek se starožitnou klikou - velkýHrnek se starožitnou klikou - velký
ZOOM
Fotky
foto: Hrnek se starožitnou klikou - velkýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - velkýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - velkýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - velkýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - velkýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - velkýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - velkýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - velkýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - velkýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - velkýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - velkýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - velkýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - velkýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - velkýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - velkýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - velkýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - velkýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - velkýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - velkýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - velkýfoto: Hrnek se starožitnou klikou - velký

Hrnek se starožitnou klikou - velký

Panov

Keramický hrnek se starožitnou mosaznou rukojetí je jako z pohádky. Tvary a barvy na hrnku dodávají Vašemu rannímu čaji hravost a rozjasňují Váš den!


Množství
1 500 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení520 CZK
Předobjednat (30 dní)
Přehled
  • Výška: 13 cm
  • Šířka: 10 cm
  • Hloubka: 10 cm
  • Váha: 1 kg
  • volume 600
  • Výrobce: Panov

Čas na čaj

Pro alternativní zážitek z pití. V této kolekci nabízíme hrnky v různých stylech s různými mosaznými držadly. Odvážné tvary a barvy dokonale doplňují původní starožitné rukojeti, vyrobené z klik od dveří a oken starých českých domů. Styl rukojeti závisí na tom, které má výrobce zrovna k dispozici. K dispozici jsou 2 styly, jeden je klasický (klika od dveří) a druhý neobvyklejší (stará okenní klika), oba umožňují pevné a pohodlné uchopení. Jsou vytvořeny s dovedností a pečlivým důrazem na detail a jsou skvělé jako dárek nebo mohou přidat trochu zvědavosti do Vašeho domova. Podívejte se také na další kousky dostupné v této řadě.

Vezměte prosím na vědomí, že každý hrnek je originálním uměleckým dílem a může se mírně lišit od výše uvedených obrázků. Mohou se lišit například barvy a úchyty mohou mít různé tvary, protože všechny kliky jsou starožitné.

Související produkty