Konvice se starožitnou mosaznou klikouKonvice se starožitnou mosaznou klikouKonvice se starožitnou mosaznou klikouKonvice se starožitnou mosaznou klikouKonvice se starožitnou mosaznou klikouKonvice se starožitnou mosaznou klikouKonvice se starožitnou mosaznou klikouKonvice se starožitnou mosaznou klikouKonvice se starožitnou mosaznou klikouKonvice se starožitnou mosaznou klikouKonvice se starožitnou mosaznou klikouKonvice se starožitnou mosaznou klikouKonvice se starožitnou mosaznou klikouKonvice se starožitnou mosaznou klikouKonvice se starožitnou mosaznou klikouKonvice se starožitnou mosaznou klikou
ZOOM

Konvice se starožitnou mosaznou klikou

Tato ručně vyrobená keramická konvice Vás inspiruje myšlenkami na kouzelné země. Okouzlující doplněk k posezení u čaje nebo kávy. Uvařte si svoji oblíbenou směs a usmějte se kdykoli si nalijete hřejivý šálek čaje.


Množství
4 560 CZK plus poštovné
Koupit
Přehled
  • Dostupnost: Předobjednat
  • Výška: 20 cm
  • Šířka: 14 cm
  • Hloubka: 14 cm
  • Váha: 1 kg
  • Výrobce: Panov
Fotky
foto: Konvice se starožitnou mosaznou klikoufoto: Konvice se starožitnou mosaznou klikoufoto: Konvice se starožitnou mosaznou klikoufoto: Konvice se starožitnou mosaznou klikoufoto: Konvice se starožitnou mosaznou klikoufoto: Konvice se starožitnou mosaznou klikoufoto: Konvice se starožitnou mosaznou klikoufoto: Konvice se starožitnou mosaznou klikoufoto: Konvice se starožitnou mosaznou klikoufoto: Konvice se starožitnou mosaznou klikoufoto: Konvice se starožitnou mosaznou klikoufoto: Konvice se starožitnou mosaznou klikoufoto: Konvice se starožitnou mosaznou klikoufoto: Konvice se starožitnou mosaznou klikoufoto: Konvice se starožitnou mosaznou klikoufoto: Konvice se starožitnou mosaznou klikou
DopravaPředobjednat - Pokud tato položka není na skladě, dáme vám vědět, kdy bude k dispozici.
Pošlete nám dotaz

Čajový dýchánek Kloboučníka!

Křivky této krásné keramiky doplňují odvážné, ručně malované tvary. Modrá, zelená a bronzová kontrastují s mosaznou starožitnou rukojetí. Opravdu jedinečná kuriozita. Svérázné víko konvice má také mosazný držák, vytvořený ze starožitné kliky od dveří. S dalšími hrnečky z této kolekce si můžete naplno užít Vaši každodenní rutinu.

Vezměte prosím na vědomí, že každý kus je originálním řemeslným dílem a může se mírně lišit od obrázků výše. Například barvy se mohou lišit, stejně jako úchyty, které mohou mít různé tvary, protože jsou starožitné.

Kupte si Konvice se starožitnou mosaznou klikou ještě dnes!

Koupit

Přidejte si Konvice se starožitnou mosaznou klikou mezi oblíbené!

do oblíbených
Shop reviews


Lali, Australia 18. 4. 2022bbbbb

Very beautifully done quirky piece. Shipping was fast too.

Purchased item:Siréna
Patricia, USA 18. 4. 2022bbbbb

Perfect companion for my “fish face!” Love it! Love it! Love it!!!

Purchased item:Mořský koník
Caroline, Germany 17. 4. 2022bbbbb

Bought it a second time after my toddler broke the first one. I love it and I am getting frequent compliments for it!

Elisabeth, Germany 2. 4. 2022bbbbb

Wunderschöne Tasse, genauso wie ich sie mir vorgestellt habe! ❤️

Anna, Israel 20. 3. 2022bbbbb

10/10 A+ purchase. Speechless! Came carefully thoughtfully packaged. Seller is very professional and responsive. The soldiers are amazing! Uniform Colors - vibrant, shapes - adorable, cuteness - impossible. Will be ordering more.

Purchased item:Buclatý oddíl


load more


Source of the reviews: Curiomat.cz, Google, Etsy