Konvice se starožitnou mosaznou klikouKonvice se starožitnou mosaznou klikouKonvice se starožitnou mosaznou klikouKonvice se starožitnou mosaznou klikouKonvice se starožitnou mosaznou klikouKonvice se starožitnou mosaznou klikouKonvice se starožitnou mosaznou klikouKonvice se starožitnou mosaznou klikouKonvice se starožitnou mosaznou klikou
ZOOM
Fotky
foto: Konvice se starožitnou mosaznou klikoufoto: Konvice se starožitnou mosaznou klikoufoto: Konvice se starožitnou mosaznou klikoufoto: Konvice se starožitnou mosaznou klikoufoto: Konvice se starožitnou mosaznou klikoufoto: Konvice se starožitnou mosaznou klikoufoto: Konvice se starožitnou mosaznou klikoufoto: Konvice se starožitnou mosaznou klikoufoto: Konvice se starožitnou mosaznou klikou

Konvice se starožitnou mosaznou klikou

Panov

Tato ručně vyrobená keramická konvice Vás inspiruje myšlenkami na kouzelné země. Okouzlující doplněk k posezení u čaje nebo kávy. Uvařte si svoji oblíbenou směs a usmějte se kdykoli si nalijete hřejivý šálek čaje.


Množství
4 560 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení3 600 CZK
Předobjednat (14 dní)
Přehled
  • Výška: 20 cm
  • Šířka: 14 cm
  • Hloubka: 14 cm
  • Váha: 1 kg
  • Výrobce: Panov

Čajový dýchánek Kloboučníka!

Křivky této krásné keramiky doplňují odvážné, ručně malované tvary. Modrá, zelená a bronzová kontrastují s mosaznou starožitnou rukojetí. Opravdu jedinečná kuriozita. Svérázné víko konvice má také mosazný držák, vytvořený ze starožitné kliky od dveří. S dalšími hrnečky z této kolekce si můžete naplno užít Vaši každodenní rutinu.

Vezměte prosím na vědomí, že každý kus je originálním řemeslným dílem a může se mírně lišit od obrázků výše. Například barvy se mohou lišit, stejně jako úchyty, které mohou mít různé tvary, protože jsou starožitné.