Makový hrnekMakový hrnekMakový hrnekMakový hrnekMakový hrnekMakový hrnek
ZOOM

Makový hrnek

Makový keramický hrnek je ozdoben krásnými detaily, přineste louku do svého domova a napijte se z tohoto květinového šálku hojnosti.


Bestseller
Přehled
  • Dostupnost: Pokud tento výrobek není na skladě, můžete očekávat dodací lhůtu kolem 2-3 týdnů, protože každý kus je vyroben na objednávku.
  • Výška: 10 cm
  • Šířka: 14 cm
  • Hloubka: 11 cm
  • Váha: 0 kg
  • Výrobce: Vávrová
Fotky
foto: Makový hrnekfoto: Makový hrnekfoto: Makový hrnekfoto: Makový hrnekfoto: Makový hrnekfoto: Makový hrnek
DopravaPokud tento výrobek není na skladě, můžete očekávat dodací lhůtu kolem 2-3 týdnů, protože každý kus je vyroben na objednávku.
Pošlete nám dotaz

Květinová hostina

S pomocí tradiční techniky tisku, tato keramická kráska je ručně vyráběna s vášní pro flóru, kterou můžete jasně vidět. Hrnek s máky je populární dámou v této kolekci krás. Vzor, barvy a glazura, květiny se odhalí pomocí tajemného kouzla a dodají Vašemu životu svěžest.

Vezměte prosím na vědomí, že veškerá keramika je ručně vyráběná, takže květiny a barvy se mohou lišit, stejně jako velikost a tvar hrnku. Každý kus je tedy jedinečná kuriozita právě pro Vás.

Přidejte si Makový hrnek mezi oblíbené!

do oblíbených
Shop reviewsProduct reviews (2)


Valita, USA 5. 10. 2021bbbbb

Just as pictured, it's so beautiful. Hope my friend loves it! (:

Purchased item:Makový hrnek
sén allier, China 1. 10. 2021bbbbb

Mellow and delicate design is particularly attractive. Suitable size, fine workmanship, and is superior in quality, each has a unique pattern. The customer service is very good and with patience. It was overall a nice conversation, very satisfying experience. Although it took a few days to deliver due to foreign destination, will continue to buy.

Purchased item:Makový hrnek


Source of the reviews: Curiomat.cz, Google, EtsySouvisející produkty