Hrnek s lučními květy 0,4l - velkýHrnek s lučními květy 0,4l - velkýHrnek s lučními květy 0,4l - velkýHrnek s lučními květy 0,4l - velký
ZOOM
Fotky
foto: Hrnek s lučními květy 0,4l - velkýfoto: Hrnek s lučními květy 0,4l - velkýfoto: Hrnek s lučními květy 0,4l - velkýfoto: Hrnek s lučními květy 0,4l - velký

Hrnek s lučními květy 0,4l - velký

Vávrová

Hrnek s květinovou loukou je přímo perfektní. Je ručně vyrobený s důrazem na detail, luční květiny jsou z něj téměř cítit. Pozorujte, jak květy tančí na louce a vytvářejí krásnou scénu, díky čemuž je Váš zážitek z pití příjemnější.


Cena doručení do USA.změnit zemi doručení480 CZK
Pokud tento výrobek není na skladě, můžete očekávat dodací lhůtu kolem 2-3 týdnů, protože každý kus je vyroben na objednávku.
Bestseller
Přehled
  • Výška: 9 cm
  • Šířka: 10 cm
  • Hloubka: 10 cm
  • Váha: 0 kg
  • Výrobce: Vávrová

Květinové potěšení!

Perfektní způsob jak začít svůj den, popíjením svého oblíbeného nápoje z tohoto originálního uměleckého díla. Jeho reliéfní detail přidává tomuto hrnku na jedinečnosti. Krásná a dokonale tvarovaná nádoba. Umělkyně Bára do své keramiky vždy přidává více radosti a zábavy. Těšte se již brzy na nové designy.

Vezměte prosím na vědomí, že každý šálek je ručně vyrobený, a tak se motivy, barvy, tvary a velikosti mohou trochu lišit od zobrazených fotografií.

Související produkty