Hrnek s lučními květy 0,4l - velkýHrnek s lučními květy 0,4l - velkýHrnek s lučními květy 0,4l - velkýHrnek s lučními květy 0,4l - velký
ZOOM

Hrnek s lučními květy 0,4l - velký

Hrnek s květinovou loukou je přímo perfektní. Je ručně vyrobený s důrazem na detail, luční květiny jsou z něj téměř cítit. Pozorujte, jak květy tančí na louce a vytvářejí krásnou scénu, díky čemuž je Váš zážitek z pití příjemnější.


Bestseller
Přehled
  • Dostupnost: Pokud tento výrobek není na skladě, můžete očekávat dodací lhůtu kolem 2-3 týdnů, protože každý kus je vyroben na objednávku.
  • Výška: 9 cm
  • Šířka: 10 cm
  • Hloubka: 10 cm
  • Váha: 0 kg
  • Výrobce: Vávrová
Fotky
foto: Hrnek s lučními květy 0,4l - velkýfoto: Hrnek s lučními květy 0,4l - velkýfoto: Hrnek s lučními květy 0,4l - velkýfoto: Hrnek s lučními květy 0,4l - velký
DopravaPokud tento výrobek není na skladě, můžete očekávat dodací lhůtu kolem 2-3 týdnů, protože každý kus je vyroben na objednávku.
Pošlete nám dotaz

Květinové potěšení!

Perfektní způsob jak začít svůj den, popíjením svého oblíbeného nápoje z tohoto originálního uměleckého díla. Jeho reliéfní detail přidává tomuto hrnku na jedinečnosti. Krásná a dokonale tvarovaná nádoba. Umělkyně Bára do své keramiky vždy přidává více radosti a zábavy. Těšte se již brzy na nové designy.

Vezměte prosím na vědomí, že každý šálek je ručně vyrobený, a tak se motivy, barvy, tvary a velikosti mohou trochu lišit od zobrazených fotografií.

Přidejte si Hrnek s lučními květy 0,4l - velký mezi oblíbené!

do oblíbených
Shop reviews


Lali, Australia 18. 4. 2022bbbbb

Very beautifully done quirky piece. Shipping was fast too.

Purchased item:Siréna
Patricia, USA 18. 4. 2022bbbbb

Perfect companion for my “fish face!” Love it! Love it! Love it!!!

Purchased item:Mořský koník
Caroline, Germany 17. 4. 2022bbbbb

Bought it a second time after my toddler broke the first one. I love it and I am getting frequent compliments for it!

Elisabeth, Germany 2. 4. 2022bbbbb

Wunderschöne Tasse, genauso wie ich sie mir vorgestellt habe! ❤️

Anna, Israel 20. 3. 2022bbbbb

10/10 A+ purchase. Speechless! Came carefully thoughtfully packaged. Seller is very professional and responsive. The soldiers are amazing! Uniform Colors - vibrant, shapes - adorable, cuteness - impossible. Will be ordering more.

Purchased item:Buclatý oddíl


load more


Source of the reviews: Curiomat.cz, Google, EtsySouvisející produkty