Ryba ušatáRyba ušatáRyba ušatáRyba ušatáRyba ušatáRyba ušatá
ZOOM

Ryba ušatá

Keramická nástěnná dekorace Ušatá ryba je hravá ručně vyrobená kuriozita, která Vás určitě rozesměje pokaždé, když ji uvidíte. Roztomilý úlovek dne!


Množství
320 CZK plus poštovné
Koupit
Přehled
  • Výška: 5 cm
  • Šířka: 11 cm
  • Hloubka: 2 cm
  • Váha: 0 kg
  • Výrobce: Čermák
Fotky
foto: Ryba ušatáfoto: Ryba ušatáfoto: Ryba ušatáfoto: Ryba ušatáfoto: Ryba ušatáfoto: Ryba ušatá
Pošlete nám dotaz

Rybí fantazie

Z nejhlubších oceánů pochází tento poněkud neobvyklý mladík. Napůl člověk, napůl ryba, je krásně vytvořený z keramiky a jeho svérázný charakter mu byl darován detailní ruční malbou. Ve vašem domě bude tajemným prvkem a zajímavým tématem k hovoru. Nenechte si ujít i zbytek této nepředvídatelné rodiny, rybu Steampunk, Mořskou pannu, rybu Rukoploutvou, Žebrovitou a Ve vaně, jako skupina nebo samostatně, každopádně jsou zábavnými společníky.

Vezměte prosím na vědomí, že každý kousek je ručně vyráběn, takže barvy a styly se mohou trochu lišit od zobrazených fotografií.

Kupte si Ryba ušatá ještě dnes!

Koupit

Přidejte si Ryba ušatá mezi oblíbené!

do oblíbených
Shop reviewsProduct reviews (2)


Isabel, UK 7. 3. 2022bbbbb

What an excellent item ( I now have both) and incredible service. Keep up your incredible work!! I will be sure to purchase from you again :) They now have a home in the UK. Don’t hesitate to purchase from this shop. They really do care about the item reaching you safely and securely :) Thank you again.

Purchased item:Ryba ušatá
Kat, Australia 5. 3. 2022bbbb

absolutely love this item. Beautifully made- looks exactly like the picture. He sits perfectly on my wall. A lovely quirky addition to my decor at home! Will have to buy the other one now!

Purchased item:Ryba ušatá


Source of the reviews: Curiomat.cz, Google, EtsySouvisející produkty