Vykuřovadlo AndělVykuřovadlo AndělVykuřovadlo AndělVykuřovadlo AndělVykuřovadlo AndělVykuřovadlo AndělVykuřovadlo AndělVykuřovadlo AndělVykuřovadlo Anděl
ZOOM
Fotky
foto: Vykuřovadlo Andělfoto: Vykuřovadlo Andělfoto: Vykuřovadlo Andělfoto: Vykuřovadlo Andělfoto: Vykuřovadlo Andělfoto: Vykuřovadlo Andělfoto: Vykuřovadlo Andělfoto: Vykuřovadlo Andělfoto: Vykuřovadlo Anděl

Vykuřovadlo Anděl

Špidla

Toto krásné a unikátní vykuřovadlo je opravdu originální kuriozita, nad kterou bdí strážný anděl. Je to skutečně voňavé umělecké dílo!


Cena doručení do USA.změnit zemi doručení3 600 CZK
Pokud tento produkt není na skladě, kontaktujte nás a my Vám sdělíme dodací lhůtu.
Přehled
  • Výška: 51 cm
  • Šířka: 18 cm
  • Hloubka: 17 cm
  • Váha: 2 kg
  • Výrobce: Špidla

Probuďte své smysly

Tento zajímavý a nádherně zpracovaný kousek má starodávnou magickou kvalitu, která Vás určitě okouzlí! Všechna vykuřovadla jsou vyrobena ručně a jsou jedinečným uměleckým dílem, které se bude vyjímat v jakémkoli prostoru. Velkolepý anděl dodává pocit ochrany a spirituality a je skutečně řemeslně zpracován. Všechny designy v této kolekci prodáváme s výběrem kadidel, které pomáhají při meditaci a relaxaci, provonění pokoje a posílení sebejistoty. Volba už je na Vás.

Vezměte prosím na vědomí, že všechna vykuřovadla jsou ručně vyrobena a proto se jejich barevná provedení a tvary mohou lišit od zobrazených fotografií. Krása ručně vyráběného umění spočívá v tom, že je pro každého z Vás jedinečné.

Související produkty