Magnet na lednici - Příšerka se svítícíma očimaMagnet na lednici - Příšerka se svítícíma očimaMagnet na lednici - Příšerka se svítícíma očimaMagnet na lednici - Příšerka se svítícíma očimaMagnet na lednici - Příšerka se svítícíma očimaMagnet na lednici - Příšerka se svítícíma očima
ZOOM
Fotky
foto: Magnet na lednici - Příšerka se svítícíma očimafoto: Magnet na lednici - Příšerka se svítícíma očimafoto: Magnet na lednici - Příšerka se svítícíma očimafoto: Magnet na lednici - Příšerka se svítícíma očimafoto: Magnet na lednici - Příšerka se svítícíma očimafoto: Magnet na lednici - Příšerka se svítícíma očima

Magnet na lednici - Příšerka se svítícíma očima

The Monsters Sanctuary

Nové magnetky na ledničku s příšerkami, ručně vyráběné zde v Praze exkluzivně pro Curiomat. Tato roztomilá zvířátka jsou tak zábavná. Obměna klasického suvenýru z dovolené. Díky očím, které svítí ve tmě, můžete překvapit svého kamaráda nebo partnera. Zákazníci také dodávají, že jsou skvělou pomůckou v dietě. Připlížili byste se v noci k lednici pro kousek dortu nebo zmrzlinu, když na vás skrz tmu zírají svítící oči?


Množství
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení480 CZK
skladem (3 ks)
Novinka
Přehled
  • Výška: 3 cm
  • Šířka: 3 cm
  • Hloubka: 2 cm
  • Váha: 0 kg
  • Výrobce: The Monsters Sanctuary

Strašidelný magnetismus

Vynikající a vtipný přírůstek do produktové řady Monsters Sanctuary.  Nyní i se zlatě zbarvenými zuby, tyto charismatické příšerky  vás jednoduše upoutají. Střeží vaši ledničku před nevítanými návštěvníky :)

Vždy se snažíme přidat do práce našich umělců kreativní humor, a tak je fantastické, když se naše návrhy stanou skutečností. V obchodě se těší velké oblibě a my se nyní těšíme na vaše reakce.  Nechte svou ledničku vyniknout a udržujte u sebe doma atmosféru Curiomatu!

Upozorňujeme, že všechny magnetky jsou ručně vyráběné a nejsou určeny pro děti ani domácí mazlíčky! Mohou se také lišit v porovnání s vyobrazenými fotografiemi, jelikož jsou ručně vyráběné.

Související produkty