Dřevěná ručně vyřezávaná dekorace - Velrybí vesnice (velká)Dřevěná ručně vyřezávaná dekorace - Velrybí vesnice (velká)Dřevěná ručně vyřezávaná dekorace - Velrybí vesnice (velká)Dřevěná ručně vyřezávaná dekorace - Velrybí vesnice (velká)Dřevěná ručně vyřezávaná dekorace - Velrybí vesnice (velká)
ZOOM
Fotky
foto: Dřevěná ručně vyřezávaná dekorace - Velrybí vesnice (velká)foto: Dřevěná ručně vyřezávaná dekorace - Velrybí vesnice (velká)foto: Dřevěná ručně vyřezávaná dekorace - Velrybí vesnice (velká)foto: Dřevěná ručně vyřezávaná dekorace - Velrybí vesnice (velká)foto: Dřevěná ručně vyřezávaná dekorace - Velrybí vesnice (velká)

Dřevěná ručně vyřezávaná dekorace - Velrybí vesnice (velká)

Luděk Burian

Hluboko v oceánu Curiomatu můžete objevit tuto velkolepou velrybu. Ručně vyřezávaná zde v Čechách, na svých zádech podpírá pohádkovou vesnici a hledá nový domov. Jsme nadšeni, že vám můžeme představit tohoto kouzelného tvora. Tak ji přivítejte ve svém domově, a to brzy, protože máme k dispozici omezený počet kusů.


Množství
12 000 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení3 600 CZK
Předobjednat (40 dní)
Novinka
Přehled
  • Výška: 19 cm
  • Šířka: 48 cm
  • Hloubka: 50 cm
  • Váha: 2 kg
  • Výrobce: Luděk Burian

Velrybí domov

Pozornost věnovaná detailům je nevídaná, pozorujte, kolik emocí v sobě oko velryby skrývá. Na svých zádech oceánem provází romantickou vesničku. Detail domečku na jejím ocase prostě milujeme. Určitě se jedná o kousek, který vytvoří mnoho příběhů a zajímavých konverzací ve vašem domově a na vaše hosty jistě udělá skutečný dojem. Podívejte se na její menší společníky, kteří jsou tak roztomilí a krásní. Jsme si jisti, že s námi nebudou příliš dlouho. Jsou ideální jako dárek, v letošní sezóně jistě doplují k dalekým břehům.

Upozorňujeme, že všechny velryby jsou ručně vyřezávané, takže se mohou lišit barvou a stylem od vyobrazených fotografií.

Související produkty