Dřevěná ručně vyřezávaná dekorace - Velrybí vesnice (velká)Dřevěná ručně vyřezávaná dekorace - Velrybí vesnice (velká)Dřevěná ručně vyřezávaná dekorace - Velrybí vesnice (velká)Dřevěná ručně vyřezávaná dekorace - Velrybí vesnice (velká)Dřevěná ručně vyřezávaná dekorace - Velrybí vesnice (velká)
ZOOM

Dřevěná ručně vyřezávaná dekorace - Velrybí vesnice (velká)

Hluboko v oceánu Curiomatu můžete objevit tuto velkolepou velrybu. Ručně vyřezávaná zde v Čechách, na svých zádech podpírá pohádkovou vesnici a hledá nový domov. Jsme nadšeni, že vám můžeme představit tohoto kouzelného tvora. Tak ji přivítejte ve svém domově, a to brzy, protože máme k dispozici omezený počet kusů.


Množství
12 000 CZK plus poštovné
Koupit
Novinka
Přehled
  • Dostupnost: Předobjednat (__DAYS__ dní)
  • Výška: 19 cm
  • Šířka: 48 cm
  • Hloubka: 50 cm
  • Váha: 2 kg
  • Výrobce: Luděk Burian
Fotky
foto: Dřevěná ručně vyřezávaná dekorace - Velrybí vesnice (velká)foto: Dřevěná ručně vyřezávaná dekorace - Velrybí vesnice (velká)foto: Dřevěná ručně vyřezávaná dekorace - Velrybí vesnice (velká)foto: Dřevěná ručně vyřezávaná dekorace - Velrybí vesnice (velká)foto: Dřevěná ručně vyřezávaná dekorace - Velrybí vesnice (velká)
DopravaPředobjednat - Pokud toto zboží není skladem, kontaktujte nás, prosím, a my vám poskytneme informace o době dodání.
Pošlete nám dotaz

Velrybí domov

Pozornost věnovaná detailům je nevídaná, pozorujte, kolik emocí v sobě oko velryby skrývá. Na svých zádech oceánem provází romantickou vesničku. Detail domečku na jejím ocase prostě milujeme. Určitě se jedná o kousek, který vytvoří mnoho příběhů a zajímavých konverzací ve vašem domově a na vaše hosty jistě udělá skutečný dojem. Podívejte se na její menší společníky, kteří jsou tak roztomilí a krásní. Jsme si jisti, že s námi nebudou příliš dlouho. Jsou ideální jako dárek, v letošní sezóně jistě doplují k dalekým břehům.

Upozorňujeme, že všechny velryby jsou ručně vyřezávané, takže se mohou lišit barvou a stylem od vyobrazených fotografií.

Kupte si Dřevěná ručně vyřezávaná dekorace - Velrybí vesnice (velká) ještě dnes!

Koupit

Přidejte si Dřevěná ručně vyřezávaná dekorace - Velrybí vesnice (velká) mezi oblíbené!

do oblíbených
Shop reviews


Lali, Australia 18. 4. 2022bbbbb

Very beautifully done quirky piece. Shipping was fast too.

Purchased item:Siréna
Patricia, USA 18. 4. 2022bbbbb

Perfect companion for my “fish face!” Love it! Love it! Love it!!!

Purchased item:Mořský koník
Caroline, Germany 17. 4. 2022bbbbb

Bought it a second time after my toddler broke the first one. I love it and I am getting frequent compliments for it!

Elisabeth, Germany 2. 4. 2022bbbbb

Wunderschöne Tasse, genauso wie ich sie mir vorgestellt habe! ❤️

Anna, Israel 20. 3. 2022bbbbb

10/10 A+ purchase. Speechless! Came carefully thoughtfully packaged. Seller is very professional and responsive. The soldiers are amazing! Uniform Colors - vibrant, shapes - adorable, cuteness - impossible. Will be ordering more.

Purchased item:Buclatý oddíl


load more


Source of the reviews: Curiomat.cz, Google, EtsySouvisející produkty