Ručně vyrobená příšerka - Dusk (Tapův mladší bratr)Ručně vyrobená příšerka - Dusk (Tapův mladší bratr)Ručně vyrobená příšerka - Dusk (Tapův mladší bratr)Ručně vyrobená příšerka - Dusk (Tapův mladší bratr)Ručně vyrobená příšerka - Dusk (Tapův mladší bratr)
ZOOM
Fotky
foto: Ručně vyrobená příšerka - Dusk (Tapův mladší bratr)foto: Ručně vyrobená příšerka - Dusk (Tapův mladší bratr)foto: Ručně vyrobená příšerka - Dusk (Tapův mladší bratr)foto: Ručně vyrobená příšerka - Dusk (Tapův mladší bratr)foto: Ručně vyrobená příšerka - Dusk (Tapův mladší bratr)

Ručně vyrobená příšerka - Dusk (Tapův mladší bratr)

The Monsters Sanctuary

Přivítejte nejnovějšího a nejroztomilejšího člena Monsters Sanctuary (útočiště příšerek) v Curiomatu. Jsme si jisti, že Tapův mladší bratr Dusk s obrovskýma očima Vás uchvátí. Stejně jako Tap není tou nejchytřejší příšerkou, ale díky svým schopnostem Vás dokáže ochránit. Tento chlapík, který se skvěle hodí i jako součást dua příšerek, je na vše připraven a čeká na svůj nový domov.


Množství
1 150 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení480 CZK
Předobjednat (14 dní)
Novinka
Přehled
  • Výška: 5 cm
  • Šířka: 3 cm
  • Hloubka: 3 cm
  • Váha: 0 kg
  • Výrobce: The Monsters Sanctuary

Od soumraku do úsvitu

Dusk díky svým velkým kulatým očím vypadá, jako by měl něco za lubem. Stejně jako jeho starší bratr Tap sice není tou nejchytřejší příšerkou, ale nenechte se zmást. Stále má dost síly na to, aby Vás ochránil i v té nejtemnější noci. Roztomilý společník, jehož malý rošťácký výraz Vám vykouzlí úsměv na tváři. Společně se svým sourozencem Dusk provádí skopičiny ve snaze ochránit Vás před zlou energií.

Smějte se do sytosti se svou novou a milující příšerkou. Při objednávce můžete v doplňujících poznámkách uvést, zda si přejete verzi s černýma nebo bílýma očima.

Vezměte prosím na vědomí, že každá příšerka je vyrobena ručně a bude se trochu lišit oproti zobrazeným fotografiím.  Dusk je tak zcela jedinečný právě pro Vás.

Související produkty