Keramická socha - Kuriózní drakKeramická socha - Kuriózní drakKeramická socha - Kuriózní drakKeramická socha - Kuriózní drak
ZOOM
Fotky
foto: Keramická socha - Kuriózní drakfoto: Keramická socha - Kuriózní drakfoto: Keramická socha - Kuriózní drakfoto: Keramická socha - Kuriózní drak

Keramická socha - Kuriózní drak

Karolína Bathory

V Curiomatu právě přistáli noví pohlední draci. Ručně vyráběné české keramické sošky, které dodají Vašemu světu tajemství. Hrdě stojící, každý má svou vlastní osobnost, ale společným znakem je, že budou chránit domov svých nových majitelů. Tak si jednoho z nich ochočte ještě dnes, ať zůstanete Curiomat!


Množství
3 900 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení520 CZK
Předobjednat (30 dní)
Novinka
Přehled
  • Výška: 24 cm
  • Šířka: 12 cm
  • Hloubka: 18 cm
  • Váha: 1 kg
  • Výrobce: Karolína Bathory

Jak vycvičit draka

Nejprve si vyberte jednoho z našich 2 pohledných tvorů. Modrého nebo terakotového - svůj výběr v objednávce uveďte do pole Přidat poznámky. 
Protože se legendy po celém světě liší, je těžké zjistit, odkud tito chlapíci pocházejí. Určitě se doslechli o kouzelné moci Curiomatu a zatoužili se přidat k této jedinečné rodině. Byli ručně vyrobeni kousek za Prahou, můžete si všimnout detailů jejich ostnů, šupin, křídel a ocasů. Z našich nových přírůstků jsme nadšeni a jsme si jisti, že se tu dlouho nezdrží. Jsou ideální jako dárek pro dobrodružné duše nebo prostě jen pro doplnění Vašeho světa o legendy a tajemství. Tyto sochy jsou odolné a skvěle se hodí i do Vašeho venkovního prostoru. Tak si jednu pořiďte ještě dnes.

Vezměte prosím na vědomí, že každý drak je vyroben ručně, takže styl a barva se mohou lišit od zobrazených fotografií.